• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój PRL -lokfan

Kamil97

Aktywny użytkownik
Reakcje
96 0 0
Ta Tatra to już legenda, prawie każdy z nas ją ma, ale tylko nieliczni ją ukończyli :) Tymi zdjęciami zachęcił mnie Kolega żeby powrócić do niej i podziałać coś.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
GENIALNE zdjęcia! Nie mogę się "napaczeć"... :D Największe wrażenie zrobił Star na "kanale". Czuć chłód, głód i zmęczenie tego gościa pod autem... Tatra balastowa pięknie zrobiona....
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.891 386 20
Bardzo ciekawą kolekcję masz miniatur pojazdów z czasów PRL-u. Pięknie wyglądają Stary w takiej ilości. (y) A i te rzadko widywane autobusy też mi się podobają, choć są troszkę przeskalowane... ;)
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.484 158 2
Piękna kolekcja. Taka ilość Starów robi wrażenia.
A teraz chalenge... proszę o pokazanie każdego ze starów przynajmniej na jednej fotce. (z osobna).
Żeby chalenge się udał i żebyś do niego przystąpił, muszę zebrać 10 x popieram.
Podejmujesz się wyzwania?
 
Ostatnio edytowane:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
No, nareszcie się aktywował właściciel najpiękniejszej PRL-owskiej zajezdni na tym forum, miło mi tu pisać jakiś komentarz.
Oscar za całokształt wątku;), San H27A ma jeszcze też "brata" H27B czyli wersję miejską, czyja to produkcja ?
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
No, nareszcie się aktywował właściciel najpiękniejszej PRL-owskiej zajezdni na tym forum, miło mi tu pisać jakiś komentarz.
Oscar za całokształt wątku;), San H27A ma jeszcze też "brata" H27B czyli wersję miejską, czyja to produkcja ?
Niezasłużona laudacja , ale bardzo dziękuje za ciepłe słowa ! :) Sany H100 w obydwu wersjach są produktem "Lokojacko" San H27 , nie mam pojęcia,kupiłem dawno temu na alle...:)
 

Podobne wątki