1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Mój PRL -lokfan

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika lokfan, 25 Października 2016.

1. SP9XUR

SP9XUR Znany użytkownik

:cool: Star wygląda pięknie :rolleyes:,
    baardzo "zazdraszczam" ... model, wersja, brudzing ... wszystko na PLUS (y)(y).

ps/ czy dłużyca nie powinna mieć kół i opon jak Star ?

2. lokfan

lokfan Znany użytkownik

No a dzisiaj w piękną jesienną niedzielę trzeba było awaryjnie wysłac nowego Stara, bo się sekretarzowi POP zepsuł Fiat, żeby było trudniej , stał na parkingu pod kościołem w sąsiedniej Gminie (sekretarz mówi , że pojechał rozeznać, jak ksieża oczeniają naszą władzę i sojusze) Co było począć , wyciągnęliśmy z domów towarzyszy z POP i pojechaliśmy. Tam przy pomocy dwóch milicjantów z miejscowego posterunku MO i członków ORMO wtaczyliśmy samochód sekretarza po dechach na Stara. Jutro tow. z warsztatu zajmą sie nim. Aparat władzy musi być mobilny a my świadomi członkowie egzekutywy w naszym zakładzie tę mobilność mu zapewnimy! :)
    IMG_9553.JPG IMG_9552.JPG IMG_9550.JPG

• Super! Super! x 9
    • Doceniam Doceniam x 1
    • Kocham to! Kocham to! x 1
  3. wrocek

wrocek Znany użytkownik

Fiat to już wogóle rodzynek w naszej skali. Chyba, że się mylę i ktoś podpowie gdzie takiego kupić :niepewny:

4. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Świetny opis jak i świetna prezentacja :) Fiat to faktycznie niezły unikat :)

5. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Gdy widzę tego Stara to mam przed oczami przeprowadzkę mojego wujka do nowego PGR-owskiego mieszkania gdy miałem 10 lat:)
    Super, że takie modele odtwarzają nam historię(y)

6. jestrabh

jestrabh Znany użytkownik

Kapitalne modele jak i komentarz do tej prezentacji.

7. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Kolejna prezentacja która sprowadza człowieka na kolana . Pięknie się prezentują .

8. Abarth

Abarth Znany użytkownik

Star bardzo ładny, swietnie przerobiony, fiat niestety słaby, kiepsko zachowana linia przedniej maski i przedniego pasa.

9. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Star z Fiatem świetny i ciekawa prezentacja. Jedno co mi się nie podoba (zresztą już o tym pisałem wcześniej) to barwa Twoich zdjęć. Czy naprawdę nie możesz oświetlić tego modelu i zrobić zdjęć w naturalnych kolorach?. A jeżeli nie, to czy nie możesz tego skorygować w jakimś prostym programie do obróbki zdjęć. Twoje zdjęcia naprawdę są za pomarańczowe.
    Pozwoliłem sobie skopiować jedno Twoje zdjęcie i popracować przez około 2 minuty suwaczkami. Wyszło takie coś:

IMG_9552 3.jpg

Jak Ci się nie podoba, to daj znać, a usunę. ;)

10. lokfan

lokfan Znany użytkownik

Załączniki:

• Super! Super! x 1
  11. lokfan

lokfan Znany użytkownik

No i ostatni ,z niedawnych dostaw, Star 28. Wzmocnienie taborowe naszej bazy powoduje wzrost entuzjazmu i zwiększenie zaufania naszej załogi dla kierownictwa naszej Partiii i dyrekcji Zakładu! Praca dla naszej socjalistycznej ojczyzny to dal nas chluba i zaszczyt. Wszystkimi siłami będziemy dążyć by społeczeństwu żyło się lepiej , by rolnik otrzymywał wiecej kwintali z hektara, zaś każdy robotnik otrzymał swoje 30 m.kw. i pralkę "Franię" Dla uczczenia 35 zjazdu PZPR zobowiazaliśmy się przewieźć o 20 procent więcej, pszczół luzem niż w analogicznym okresie roku ubiegłego! Na końcu zestawienie ostatnio otrzymnego taboru :)

IMG_9534.JPG IMG_9532.JPG IMG_9535.JPG IMG_9563.JPG IMG_9565.JPG

• Super! Super! x 17
    • Kocham to! Kocham to! x 1
  12. MAnTonI

MAnTonI Aktywny użytkownik

A ja mam pytanie o koła Starów, czy to produkcja kolegi Jan-kol? Czy może sam masz dostęp do takich kół? Interesują mnie też światła przednie, skąd u Ciebie tak piękne odbłyśniki reflektorów?

13. Mafo

Pięknie pokazałeś tego Stara. Świetne fotki. (y) Grupowe zdjęcie wyszło świetnie. Podoba mi się Twój tabor z tamtych lat. (y)

14. lokfan

lokfan Znany użytkownik

To wszystko tajemnice Seweryna z firmy SAW. Jego musisz zapytać o szczegóły :)

15. Mafo

Patrząc na te koła to tak wyglądają jak Jan-Kolowe.

16. lokfan

lokfan Znany użytkownik

Te sama seria co wcześniej , ale pomny pomruków Waszmości(słusznych) postarałem się . (no i po weselu już wypocząłem ) :)

• Doceniam Doceniam x 1
  17. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Ta banda starów jest kapitalna . Nie mam faworyta bo każdy jest cudowny . Gratuluję tak pięknych nabytków .

• Popieram Popieram x 1
  18. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

Świetne scenki i opisy. Tabor robi duże wrażenie. czekamy na więcej (y).

19. Adam66

Adam66 Znany użytkownik

Jeden z nielicznych wątków, gdzie naprawdę wszystko mi się podoba:love:
    Dzięki, zdjęciu z niskiej perspektywy, wreszcie widzę co mi najbardziej nie pasowało z Fiatem od Tola... to głównie opadająca maska:niepewny:
    Nic nie obiecuję... ale może... niedługo ode mnie;) Pracuję nad nim:)

• Super! Super! x 2
    • Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1
  20. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Kolejny świetny Star i te podwyższone burty robią fajną robotę ale foto grupowe rozwala system (y)

Udostępnij