• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój PRL -lokfan

Reakcje
0 0 0
Dzisiaj pojazd z innej niż Sewerynowa stajni i z ciut innej epoki która mnie interesuje :) Jelcz 422 od kolegi Piotra66. Tez piękny. Zaś naczepa to taka moja "licencja poetica" Kaprys bo mimo ze takiego realnego zestawu kolorystycznego i jakościowego nie widziałem, mi się taki właśnie podobało ! :)

Zobacz załącznik 484090 Zobacz załącznik 484091 Zobacz załącznik 484092 Zobacz załącznik 484093
jelon wspanialy, mozna bylo sie pokusic i wstawic zedrzak od DAFa 95, one byly jakos tak klonowane, pamietam jeszcze z czasów on road(y)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Po przeglądnięciu całego tematu jestem pod ogromnym wrażeniem (y) Pomimo że jestem młody człowiek to jeszcze pamiętam wiele z tych pojazdów "na żywo". Jeszcze raz gratuluję świetnej kolekcji!
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Jakimś "cudem" nie trafiłem na ten temat.......dzisiaj to nadrobiłem , obejrzałem i........wielu pojazdów zazdroszczę. Piękna kolekcja. Jelcz do przewozu świnek jest od dawna moim celem :) jest idealny :) Gratuluję takiego zbioru.
 
OP
OP
lokfan

lokfan

Znany użytkownik
Reakcje
1.249 9 0
Dawno mnie tu nie było, dziękuję za miłe komentarze! Całe lato baza działała bez zastrzeżeń dla dobra naszej Socjalisycznej Ojczyzny . Za to teraz, jesienią. nasz park maszynowy , dzięki oczywiście Towarzyszom z Ministerstwa, został troszkę wzmocniony. Nie jakimiś tam wynalazkami ze zgniłego zachodu za dewizy, ale polskim prostym dobrym taborem, (no może oprócz jednej Skody) . Tak wiec w ostatnim czasie na stan wpisano:

IMG_9541.JPG
IMG_9538.JPG
IMG_9540.JPG
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Model bardzo fajnie urealniony, a otwarte burty jeszcze bardziej to podkreślają(y) Szkoda tylko braku lewego lusterka;) Może jakiś Zaopatrzeniowiec z Ministerstwa dostarczy:D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Pięknie wygląda z otwartymi burtami. Idealny do postawienia pod jakąś rampą. Będzie wyglądał jak gotowy do załadunku. No i przydałoby się wkleić lustro, bo trochę żal, że taki fajny model z ukradzionym lustrem... ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
Pięknie się prezentuje ta szambiarka. Powiedz, kto jest producentem? Czy może sam robiłeś jakąś przeróbkę?
 

Podobne wątki