• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój Pierwszy Tort

Ciapajew

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witajcie koledzy. Chciałbym przedstawić mój plan mojego pierwszego Tortu. W projektowaniu pomógł mi kolega Kris lecz także sam coś po pracowałem :). Niestety ograniczają mnie finanse. Jak wspomniałem będzie to moja pierwsza makieta kolejowa w sakli H0. Porady uwagi dotyczące planu i budowy makiety mile widziane :). Wymiary makiety 4mx1m.
 

Załączniki

dany

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#2
Plan idealny. Poczytał bym tylko jak zabezpieczyć wyjazdy na szlak , może żeberka ochronne. Z tylu również można zrobić tunel na calej długości a ułożyć kawalek drugiego toru bardziej do środka . Wtedy uzyskasz możliwość ukrytej stacji z tyłu czyli niewidocznej wymiany składu. Ale to moja wariacja. Projekt prosty i możliwy do realizacji.
Jezeli wykonasz to jeszcze w postaci modułów do przenoszenia to pewnie spore fragmenty da sie wykorzystać na większych spotkaniach.
 
OP
OP
Ciapajew

Ciapajew

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
To znaczy moduły są cztery 1mx1m będe musiał pokombinować aby tam gdzie się moduły stykają zrobić tak aby całego torowiska nie zdejmować.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 24
Planuję 11
Planuję 5
Planuję 8
Planuję 43

Podobne wątki