• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój pierwszy placekl

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
157 1 0
#21
Powinno działać choć kiedyś lokomotywa Piko z fabrycznym dekoderem nie bardzo chciała mi słuchać poleceń z multimausa. Moja sugestia- kupuj dekodery LENZ albo ZIMO.
 

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
#24
Problem rozbija sie o to że jeśli tor jest blisko krawędzi to jeśli skład się wykolei może spaść i nie będzie za ciekawie :?
możesz zrebić zabezpieczenie w postaci drzew lub jak Bartosz H0 w postaci płotu :p
 
OP
OP
W
Reakcje
0 0 0
#25
witam po dłuższej przerwie
Ze względów lokalowych musiałem nieco zmniejszyć mój placek , prezentuje się jak na zdjęciach poniżej
http://s5.ifotos.pl/img/ukladjpg_rrnaaps.jpg

Wszystkie tory zakupione , są to tory Piko A gleis , w między czasie dokupiłem do mojego zestawu startowego PKP Husarz Inter city , 3 węglarki pkp cargo piko , loka spalinowóz sbb cargo kilka budynków , a obecnie czekam na Spalinowóz BR 232, VI PCC szczakowa

Wszystko już prawie zaplanowane , ale nie wiem za bardzo jak ukształtować teren , chciałbym by znalazł się tam jakiś tunel , i most może macie jakieś propozycje , bo ja robiłem już kilka prób w programie z ukształtowaniem terenu ale nie jestem do końca zadowolony
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Planuję 2
Planuję 11
Planuję 5
Planuję 8
Planuję 43

Podobne wątki