• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój miejski "torcik"

OP
OP
Przemek Kamiński
Reakcje
421 3 0
#67
Przyszedł czas na zmiany:) Tak jak pisałem wcześniej co kilka lat rozbieram lub sprzedaję to co zrobiłem wcześniej. Tym razem "lwią" część dotychczasowej makiety:
DSCN6536.JPG


będzie wykorzystane do budowy większej makiety. W zasadzie 4/5 pozostanie nieruszone. Będzie rozebrana lewa głowica stacji i przesunięty budynek dworca lekko w lewo. Z prawej strony dworca zamiast budyneczku magazynowo/spedycyjnego będzie dodatkowy peron.
A tak na 90% będzie wyglądać nowy układ torów na makiecie.

upload_2016-1-3_19-34-9.png


Jeśli ktoś ma jakieś uwagi lub sugestie to proszę bardzo:)
Zaznaczam, że to jest raczej "ujeżdżalnia" niż makieta która ma za zadanie realnie odwzorowywać prawdziwą kolej.:)
 

KoVaL

Znany użytkownik
Reakcje
2.497 56 5
#68
Będzie chyba ciekawiej ,będzie trzeba trochę poburzyć ,ale niech wypowiedzą się fachowcy którym nie jestem godzeń rozwiązać rzemyka u sandałów.....
Najważniejsze ,że tobie bardziej się spodoba.
 
OP
OP
Przemek Kamiński
Reakcje
421 3 0
#69
No właśnie "wyburzeń" będzie mało. Przesunięcie budynku dworca i zmiana miejsca spedycji oraz młyn w górnym lewym rogu. Tylko tory w lewej głowicy stacji to dużo roboty.
 

JohnyTRS

Aktywny użytkownik
NAMR
Reakcje
299 1 0
#75
Zastanawia mnie sens tej krótkiej mijanki w lewym dolnym rogu makiety - w stosunku do długości innych torów jest "trochę" za krótka.

01upload_2016-1-3_19-34-9.png

Nie lepiej by było ją wydłużyć?

02upload_2016-1-3_19-34-9.png
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 37
Buduję makietę 14
Buduję makietę 6
Buduję makietę 17
Buduję makietę 24

Podobne wątki