• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój miejski "torcik"

marekw111

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#42
Gratuluję pozbycia się śmierdzącego nałogu,ja planuję rzucić to aromatyczne g... dokładnie 31 marca, dokładnie w swoje urodziny. Dam radę??!!!:mad:
 
Reakcje
1.731 13 0
#47
Ja palę 25 lat, biorę antyutleniacze i witaminę E w dużych ilościach, właściwie się odżywiam, robię rtg raz w roku i wszystko gra:) ... nigdy nie mam kaszlu , płucka czyste, kondycja jest i przyjemność z dymka Suprelight'ów..:D...
Ale już dość o jaraniu szlugów....
Najważniejsza jest makieta i to co po niej jeździ....:)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#48
Ja palę 25 lat, biorę antyutleniacze i witaminę E w dużych ilościach, właściwie się odżywiam, robię rtg raz w roku i wszystko gra:) ... nigdy nie mam kaszlu , płucka czyste, kondycja jest i przyjemność z dymka Suprelight'ów..:D...
Ale już dość o jaraniu szlugów....
Najważniejsza jest makieta i to co po niej jeździ....:)
Oj tam, oj tam ;) Przecież gadacie o wytwornicach dymu do parowozów :D Tylko nieco inaczej :D
;)
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#50
Co więcej....Ile kasy idzie z dymem, dosłownie. A jakby tak tą kasę odkładać, to makietkę można by budować...
 
OP
OP
Przemek Kamiński

Przemek Kamiński

Znany użytkownik
Reakcje
421 3 0
#52
Dobra, dla uspokojenia sytuacji kilka zdjęc:)

IMGP6157.JPG
IMGP6160.JPG
IMGP6165.JPG
IMGP6170.JPG


Nie wiem dlaczego wiele zdjęc mi nie przechodzi. Jutro zmniejszę rozmiar i dodam pozostałe:([DOUBLEPOST=1363998649,1363997230][/DOUBLEPOST]
IMGP6156.JPG
IMGP6162.JPG
IMGP6169.JPG
IMGP6151.JPG
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.898 111 7
#53
Fajna makieta i jedna z nielicznych ukonczonych. Wroclaw to dla mnie klimatyczne miasto chociaz ja z "prowincji", szkoda ze nie zrobil Pan kawalka torow tramwajowych w bruku, taki typowy Wroclawski klimat by byl. Na mysl nasuwaja sie niebieskie 4N:)
 

Andrzej Witowski

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#54
Ja palę 25 lat, biorę antyutleniacze i witaminę E w dużych ilościach, właściwie się odżywiam, robię rtg raz w roku i wszystko gra:) ... nigdy nie mam kaszlu , płucka czyste, kondycja jest i przyjemność z dymka Suprelight'ów..:D...
Ale już dość o jaraniu szlugów....
Najważniejsza jest makieta i to co po niej jeździ....:)
To Ty Daniel jak Michael Jackson... :) A kapsułę też masz z tlenem ????? :D:p[DOUBLEPOST=1364009690][/DOUBLEPOST]
Dobra, dla uspokojenia sytuacji kilka zdjęc:)
Na drugiej fotce widzę taką samą szopę jak ja mam i podobnie jest zrobione jak u mnie zaplanowane. Tak sobie patrzę i teraz wiem jak u mnie się to zmieści :) . Ładny torcik Przemek. Mi się podoba ;)[/quote]
 
OP
OP
Przemek Kamiński

Przemek Kamiński

Znany użytkownik
Reakcje
421 3 0
#56
Kurcze, ile na tej makiecie mieści się składów i lokomotyw.... bajeczka:p
Właśnie o to mi chodziło- maksymalne wykorzystanie dośc małej powierzchni makiety, przy duże ilości jednocześnie jeżdżących składów. Na stacji zatrzymuje się pociąg składajęcy się z 5 współczesnych wagonów osobowych +lok i 6 starszych wagonów 4 osiowych + parowóz, chyba nieźle(y)

I jeszcze pozostałe zdjęcia......
IMGP6158.JPG
IMGP6161.JPG
IMGP6167.JPG
IMGP6173.JPG
IMGP6159.JPG
IMGP6172.JPG

Fajna makieta i jedna z nielicznych ukonczonych. Wroclaw to dla mnie klimatyczne miasto chociaz ja z "prowincji", szkoda ze nie zrobil Pan kawalka torow tramwajowych w bruku, taki typowy Wroclawski klimat by byl. Na mysl nasuwaja sie niebieskie 4N:)
Też o tym myślałem. Ale nie miałbym jak jej zrobic- tylko odcinek prosty i to jeden tor-trochę lipa:( Dlatego zrezygnowałem.
 
OP
OP
Przemek Kamiński

Przemek Kamiński

Znany użytkownik
Reakcje
421 3 0
#60
Ale, Przemku, jakoś tych współczesnych wagonów nie widzę u Ciebie :) (osobowych).
Chcę Ci powiedziec, że moja ulubiona epoka to III i nią muszę się w pierwszej kolejności nacieszyc. A że kociołków i wagonów z tamtej epoki mam troszkę(y) więc to trochę potrwa. To po pierwsze a po drugie właśnie kociołki mam udźwiękowione i jest wtedy frajda. Elektrowozy są u mnie bez dźwięku a spalinówki sporadycznie- więc i przyjemnośc z zabawy mniejsza. Zmiana taboru na makiecie troszkę trwa więc musisz się uzbroic w cierpliwośc. Na razie zrobię zdjęcia ze zjazdu parowozów do Kamionek bo tak ma się nazywac miasto i stacja:) W tej chwili są stare nazwy na peronach i dworcu ale będzie przemianowanie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 37
Buduję makietę 14
Buduję makietę 6
Buduję makietę 17
Buduję makietę 24

Podobne wątki