• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój miejski "torcik"

llucjan40

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#21
Witam Panowie
Widziałem makietę i uważam , że aparat przekłamuje .Słupy trakcji nie sprawiają wrażenia zbyt gęstego ustawienia,dla mnie jest ok.
A przy okazji pozdrowienia dla kotków Pana Przekama .
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.278 41 5
#23
Bardzo gęsta zabudowa, ale teraz, gdy ukończona, ma swój klimat. Jest dobrze zrobiona i nie razi syndrom naćkania :)
(y)
 

kamgi

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#24
Witam

Doceniam twą PRACE, kawał dobrej roboty.......... dla mnie choć piękny ale za wulgarny jest ten dworzec, wydaje mi się ze decyzje na temat jaki rozmiar budynku, gdzie podejmowałeś szybko, ja zanim zasnę przemyśle paręnaście razy, każdy element, i wiem że jak skończę to będę żałował albo poprawiał. Ja widział bym mniejszy dworzec obok magazyn rozładunkowy...., budynki gospodarcze jakąś hurtownie budowlaną...ale to wszystko to MOJA wizja, w moim przypadku lubię słowa krytyki czy też uwagi zawsze to kształtuje obraz sytuacji i proszę nie bierz tego do siebie za bardzo.....


Pozdrawiam
 
OP
OP
Przemek Kamiński

Przemek Kamiński

Znany użytkownik
Reakcje
421 3 0
#25
Witam

Doceniam twą PRACE, kawał dobrej roboty.......... dla mnie choć piękny ale za wulgarny jest ten dworzec, wydaje mi się ze decyzje na temat jaki rozmiar budynku, gdzie podejmowałeś szybko, ja zanim zasnę przemyśle paręnaście razy, każdy element, i wiem że jak skończę to będę żałował albo poprawiał. Ja widział bym mniejszy dworzec obok magazyn rozładunkowy...., budynki gospodarcze jakąś hurtownie budowlaną...ale to wszystko to MOJA wizja, w moim przypadku lubię słowa krytyki czy też uwagi zawsze to kształtuje obraz sytuacji i proszę nie bierz tego do siebie za bardzo.....


Pozdrawiam
Kilka postów wyżej pisałem o dworcu. Po pierwsze to jest niemal że identyczny budynek jak Wrocław Świebodzki (północne skrzydło). Po drugie, kupiłem go w 1982 roku właśnie z tego powodu. To była przemyślana decyzja. Każdy ma swoje priorytety. A resztę budownictwa właśnie do niego dopasowywałem. Rozumiem Cię, że bardziej wolisz klimat małomiasteczkowy, ok. Ja chciałem stworzyc duże miasto więc kupiłem duży dworzec:)[DOUBLEPOST=1363467051,1363465948][/DOUBLEPOST]Tutaj znalazłem dwa zdjęcia właśnie tego skrzydła dworca W-w Świebodzki. Oba zdjęcia tworzą jakby całośc.

22.jpg
25-3.jpg
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#28
W zasadzie to niemal koniec zabawy.
Ojej! Czyli jednak nie planujesz żadnych urządzeń sterowania ruchem kolejowym? Może zmienisz zdanie? Bycie maszynistą jest super, ale dyżurnym ruchu jest nie mniej super. A gdyby ktoś z kolejowym fiołkiem przyszedł do Ciebie? Jak podzielić obowiązki aby się wspólnie bawić? :)
 
OP
OP
Przemek Kamiński

Przemek Kamiński

Znany użytkownik
Reakcje
421 3 0
#29
Przemku, a mógłbyś machnąć fotki górnego pokładu ? :) Ten dworczyk, magazyn z suwnicą itd. :)
Ależ proszę bardzo:)
DSCN6541.JPG
DSCN6542.JPG
DSCN6543.JPG
DSCN6544.JPG
[DOUBLEPOST=1363468313,1363467963][/DOUBLEPOST]
Ojej! Czyli jednak nie planujesz żadnych urządzeń sterowania ruchem kolejowym? Może zmienisz zdanie? Bycie maszynistą jest super, ale dyżurnym ruchu jest nie mniej super. A gdyby ktoś z kolejowym fiołkiem przyszedł do Ciebie? Jak podzielić obowiązki aby się wspólnie bawić? :)
Chcę Ci powiedziec, że bardzo bym chciał je uwzględnic, ale kompletnie nie znając się na tym nie chcę głupot tylko narobic. Musiał by ktoś przy tym usiąśc i zaprojektowac je:(
 

Załączniki

Reakcje
1.731 13 0
#30
A mnie makieta się bardzo podoba - jest jedną z niewielu, pięknie ukończonych i wreszcie może dawać właścicielowi wielką przyjemność wielogodzinnej jazdy kilkoma składami:)
 

Rumcajs-wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
221 0 0
#32
Wiem co mówisz :) Też mieszkałem na Ul Kolejowej we Wrocku :p i też chyba to obcowanie co dnia z koleją wywarło na mnie takie piętno, że pracowałem na Głównym :D A modele od .... 36 lat zbieram. Ło Mamo kawał czasu :LOL:
 

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
754 0 0
#34
A mnie makieta się bardzo podoba - jest jedną z niewielu, pięknie ukończonych
Zgadza się :) , fakt że nie zakończyło się na planach i makieta doczekała realizacji jest godny uznania (y).
A sygnalizacja jest zawsze "wisienką" na torcie , nie rezygnuj z niej i zrób przynajmniej wyjazdową ze stacji i przystanku.
 
Reakcje
1.731 13 0
#37
Jak ja Ci zazdroszczę ,że teraz będziesz mógł sobie śmigać taborem.... wieczorne posiadówki godzinami przed makietą z odrobiną koniaczku w dłoni i papieroskiem...........Mniam:p
 

mattia

Znany użytkownik
Reakcje
81 1 0
#39
Chej Daniel ! dym z "FAJEK-SZLUGOW" szkodzi zdrowiu i modelom jaki samej makiecie;) , potem wszystko "capi" szlugami.(ja tez pale):( ale nie tam gdzie sa modele, jestem goniony przez moja druga polowe na taras .:) Mattia
Ps .Prrzekam przepraszam za "smieci " w Twoim temacie .
 
Reakcje
1.731 13 0
#40
To makietę pod "szkło" i używać do woli.... oczywiście można i bez fajeczek , ale kawunia , koniaczek lub brandy , dobry aromatyczny papieros przy oglądaniu sunących składów po makiecie to bezmiar szczęścia:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 37
Buduję makietę 14
Buduję makietę 6
Buduję makietę 17
Buduję makietę 24

Podobne wątki