• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój mały tabor

kamil.bajer

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#1
Witam oto moja kolekcja:
parowóz BR98 DB
Zdjęcie-0052.jpg

Spalinowóz BR110 DB
Zdjęcie-0054.jpg

Wapniarka DR
Zdjęcie-0053.jpg

Platforma DR z ładunkiem
Zdjęcie-0058.jpg

Autokuszetka z czterema autami
Zdjęcie-0055.jpg

Cysterna IGOL SNCF
Zdjęcie-0059.jpg

Węglarka DR
Zdjęcie-0056.jpg


Wagon kryty PKP
Zdjęcie-0060.jpg

Brankard DR ma szyby w okienkach
Zdjęcie-0057.jpg

Plandeka PKP
3092356139.jpg
 
Reakcje
1.731 13 0
#3
Witam oto moja kolekcja:
parowóz BR98 DB
Zobacz załącznik 108653
Spalinowóz BR110 DB
Zobacz załącznik 108654
Wapniarka DR
Zobacz załącznik 108655
Platforma DR z ładunkiem
Zobacz załącznik 108656
Autokuszetka z czterema autami
Zobacz załącznik 108657
Cysterna IGOL SNCF
Zobacz załącznik 108658
Węglarka DR
Zobacz załącznik 108660

Wagon kryty PKP
Zobacz załącznik 108664
Brankard DR ma szyby w okienkach
Zobacz załącznik 108667
Plandeka PKP
Zobacz załącznik 108669
Masz naprawdę piękny tabor i niektóre modele są nawet zabytkowe:). Mam nadzieję ,że nadal będziesz kolekcjonował coraz to ciekawsze modele i niebawem uzbierasz dużo ciekawostek... Po za tym z tego co widzę mieszkasz w środzie Wielkopolskiej, a tam na co dzień masz przecudną Śerdzką Kolej Wąskotorową i chyba nie raz odwiedzasz tę stację...;) ja jestem zauroczony tą kolejką i nie raz tam byłem i w tym roku też mam zamiar odwiedzić te piękne miasto i znów pojechać kolejką:)
 
OP
OP
kamil.bajer

kamil.bajer

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#4
dziękuje za komplement to dopiero mój początek więc trochę tego mało, ale przybędzie więcej.A kolejka super rzecz są tam dwa PX48.:)
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#9
No przecież dobrze i wyraźnie widać pająka na pudełku stojącym za lampką. Niepotrzebnie tylko wagon go przysłania.
 

Jarek

Znany użytkownik
Reakcje
0 0 0
#10
Jeśli można coś doradzić - proponuję nie robić zdjęć "pod światło",(unikać w dzień okna w tle, lampki nie stawiać za wagonem) przy takich zdjęciach warto ustawić sobie samowyzwalacz na dwie sekundy, żeby uniknąć poruszenia aparatu w czasie robienia zdjęcia, sprawdzić po zrobieniu zdjęcia czy aparat dobrze ustawił ostrość. Zdjęcie węglarki jest dużo czytelniejsze niż parowozu.

Można spróbować rozjaśnić zdjęcie w programie graficznym, ale ale jak widać mało to pomaga.

Zdjęcie-0054.jpg
 

ManMania

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#12
Kładziesz aparat (na stole) w odpowiedniej odległości od wagonu delikatnie naciskasz spust migawki sprawdzasz czy jest ostrość i dociskasz do końca.Cała filozofia.A te zdjęcia dalej nie są dobre.
 
OP
OP
kamil.bajer

kamil.bajer

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#14
Dostałem:)[DOUBLEPOST=1365013790][/DOUBLEPOST]
Kładziesz aparat (na stole) w odpowiedniej odległości od wagonu delikatnie naciskasz spust migawki sprawdzasz czy jest ostrość i dociskasz do końca.Cała filozofia.A te zdjęcia dalej nie są dobre.
Te zdjęcia są robione telefonem,niestety mam tylko taką ostrość i takie wyszły.Pozdrawiam.
 
Reakcje
1.731 13 0
#18
No, taboru to troszkę już masz i jesteś tym szczęśliwcem , który może już sobie tym taborem pośmigać...:).
Teraz czas na skompletowanie szutrów , piasków i zieleni by móc zrobić prawdziwą makietę:)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 0
Kolekcje 12
J
Kolekcje 0
Kolekcje 4
Kolekcje 5943

Podobne wątki