• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój mały tabor

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.912 111 7
#82
Zależy, jak duża będzie makieta. Na takie kółeczko 100x200cm, to chyba ze 2 paczuszki max. Ale to bardziej doświadczeni koledzy powiedzą. Ja na swojej dioramce zużyłem dosłownie ciut ciut, a nie żałowałem :) To dość wydajne :) Pamiętaj, że do H0 powinieneś zużyć szuter w skali TT, lub TT wymieszane z H0.

Teigrekty2, no przecież przekomarzam się ;)
No wiem;)
 

teigrekty2

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
3.912 111 7
#91
Jesli Piko to bardzo delikatnie zlapac za podwozie, druga reka za nadwozie i powoli w miare przeginac nadwozie na boki wlasnie tam gdzie sa te "kolumny". Troche czasu zajmie ale ewentualnie powinno puscic. Nadwozie zlapac za boki, nigdy za dach a podwozie za maznice. Jako dodatkowe zabezpieczenie proponowal bym wyjac kola i wyciac kawalek drewnianego klocka tak zeby ciasno wchodzil pomiedzy maznice, nie bedzie wtedy ryzyka zepsucia zestawu kolowego.
 

DBmati

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#94
Fajnie, że prezentujesz swoją hobby w twojej szkole(y) Jak byłem w podstawówce, też zrobiłem mini wystawę taboru i torcik. Wrażenia były bezcenne koleżanek i kolegów;) Każdy chciał, aby poprowadzić pociąg.
 
OP
OP
kamil.bajer

kamil.bajer

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#95
Fajnie, że prezentujesz swoją hobby w twojej szkole(y) Jak byłem w podstawówce, też zrobiłem mini wystawę taboru i torcik. Wrażenia były bezcenne koleżanek i kolegów;) Każdy chciał, aby poprowadzić pociąg.
wiem u mnie tez było dużo kolegów;) tylko wkurzały mnie małe dzieci które ciągle coś dotykały i wykolejały pół składu:devil:
 

Filip7370

Aktywny użytkownik
Reakcje
15 3 0
#97
Bardzo podobna była moja pierwsza makieta, ale ze względów finansowo-rodzinnych miałem taką na oko 4-5 lat po tym jak ten właściciel ma swoją...
 
OP
OP
kamil.bajer

kamil.bajer

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#98
Kolejne dwa wagony:) dostałem od kolegi
Chłodnia DR Kuhlawagen i mam w niej problem z sprzęgami to jest ten stary model na haczyki. A problem to sprzęgi są opadnięte a nie stają na wysokości :kawa:
Zobacz załącznik 125893
P6050213.JPG
P6050221.JPG
P6050222.JPG

Zobacz załącznik 125893



2. Wagon do przewozu zwierząt DR.A z tym wagonem są już duże problemy nie ma 4 buforów ale to mniejsza sprawa, chodzi o sprzęgi tak samo jak w tamtym wagonie są na sprężyny i po jednej stornie nie ma w ogóle nie ma mocowania do tych sprężyn i sprzęg jest prawie że pod wagonem i nie można zaczepiać wagonów. Co mam zrobić. LICZĘ NA WASZĄ POMOC:)
P6050214.JPG
P6050215.JPG
P6050216.JPG
P6050217.JPG
P6050218.JPG
P6050219.JPG
P6050220.JPG
P6050221.JPG
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 0
Kolekcje 12
J
Kolekcje 0
Kolekcje 4
Kolekcje 5943

Podobne wątki