• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Mój kawałek tortu

Reakcje
11 0 0
#1
Dzień dobry. Nazywam się Michał, piszę do Was z Gdańska. Marzenia są po to, aby je spełniać :). Poniżej przedstawiam kilka ujęć z mojego domowego tortu, kompletna fikcja i jeden wielki poligon doświadczalny w kierunku budowania makiety. Wiem, że jest niezliczona ilość błędów i mało w tym logiki celem była zabawa i w tej roli to spełnia swoją funkcję w 100%. Jak widać są jeszcze niedokończone miejsca ale to powoli. To co widzicie powstało przez 18 miesięcy w czasie po pracy, w głowie rodzi się plan już na kawałek porządnego tortu ale z tym się pojawię niebawem w dziale PLANUJĘ.


IMG_0526.jpg IMG_0503.jpg IMG_0505.jpg IMG_0506.jpg IMG_0507.jpg IMG_0509.jpg IMG_0510.jpg IMG_0511.jpg IMG_0512.jpg IMG_0514.jpg IMG_0517.jpg IMG_0518.jpg IMG_0521.jpg IMG_0522.jpg IMG_0523.jpg
 
Ostatnio edytowane:

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.280 41 5
#4
Bardzo fajna makieta. To jest TT, czy H0?

Kolega miał pewnie na myśli, że są nietypowe. Szczególnie budynek dworca. No i są fajnie spatynowane :)
Działaj dalej, bo to dobry kierunek :)
(y)(y)
 
OP
OP
Z
Reakcje
11 0 0
#6
Jaki ma wymiar, skala h0 o ile widzę
jak byś jescze opisał patent bo chyba jest składane do szafki
Skala H0, co do "technologii" zamykania to skrzynka z zamykanym dnem przywiercona do ściany, otwierana na pokój, wymiary samego tortu to 155 x 205, wysoka na 33 cm także po zamknięciu nie zajmuje wiele miejsca.

Szczególnie budynek dworca. No i są fajnie spatynowane
Dzięki, patyna najprościej jak się tylko da, patyczki do uszu, płatki kosmetyczne, suchy pędzel i farby akrylowe firmy AMSTERDAM z papierniczego "na dole".
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 37
Buduję makietę 14
Buduję makietę 6
Buduję makietę 17
Buduję makietę 24

Podobne wątki