• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Mój Hajmat

OP
OP
KSK 1982

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#6
Na trawione tablice cierpliwie czekam, nawet numery z oryginałem są zgodne ino czy się doczekam to nie wiem:).
Cieszę że się podoba, bo w tym wszystkim chodzi właśnie o zabawę i oddanie tego czegoś.
Generalnie trzeba trochę rozruszać to forum bo ostatnio coś wyhamowało, a szkoda bo powinno być źródłem wiedzy i zabawy, bardziej łączyć a niżeli dzielić, a przepychanek i całej reszty gówna każdy z Nas ma pewnie dojść na co dzień, więc przynajmniej niech tutaj będzie odskocznia i Nasz wspólny Hajmat;).
 
Ostatnio edytowane:

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#7
Mnie najbardziej podoba sie pierwsza fotka ze stonką. Strona kolejowa - jak z realu. Jak dla mnie przy minimalnie lepszej zieleni powiedziałbym - nie wciskaj kitu że to modele...
 
OP
OP
KSK 1982

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#8
EU07-429 na dalekiej delegacji ciśnie z Bohunami do Raciborza:

IMG_3616[1].JPG


IMG_3619[1].JPG



I z Ryflakami z Chabówki:

IMG_3620[1].JPG


IMG_3631[1].JPG


I Fals z Aldrajchu (Zagłębie Dąbrowskie), podejrzewam ofiara lacia (papucia) miłośnika tzw. "podłogingu" kupiony za parę złoty w takim stanie:

DSC_0152[1].JPG



I odratowany stoi w samotności z niesortem:

IMG_3635[1].JPG
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#10
Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać KSK 1982.
Poniżej wykadrowane Twoje foto zestawione z fotką oryginału autorstwa Jarka D. Stawarza.
EU.jpg 429-o.jpg
Osobiście dziękuję za zdjęcia jakie wstawiłeś, bo klimat realizmu przypomniał mi o powyższej fotce oryginału, która to była główną inspiracją do stworzenia modelu tej lokomotywy. Tak więc trochę sentyment.
 
OP
OP
KSK 1982

KSK 1982

Kustosz Sali Pamięci
Zespół forum
GGM
Reakcje
168 4 0
#13
No takich nie ma, ale taboru z naszych okolic też nie ma za wiele więc biorę jak leci, tym bardziej że te Raciborskie Bohuny to klasyka i sentyment:), czekam jeszcze na sputnika a potem droga wolna do stacji Brynów razem z posterunkiem odgałęźnym i som my w doma.

Wracając do S200-272 PTKiGK Rybnik

IMG_3650[1].JPG


IMG_3653[1].JPG


IMG_3656[1].JPG


IMG_3658[1].JPG


IMG_3660[1].JPG


Parę lat temu miałem okazję rozmawiać z byłym pracownikiem-maszynistą PTKiGK Rybnik i z informacji jakie udało mi się uzyskać podczas tej przemiłej pogawędki to między innymi to że u schyłku swej działalności firma dysponowała już praktycznie tylko wynajmowanymi węglarkami ZSSK i České dráhy.

Ok zdjęcia z mojego taboru przeniesione, teraz już będzie na bieżąco
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Kolekcje 0
J
Kolekcje 0
Kolekcje 4
Kolekcje 152
Kolekcje 5943

Podobne wątki