• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Märklin - wszystko o kolejkach z "trzecią szyną"

Xyfka

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Dzięki, a tak z jeszcze innej beczki. Od niedawna jestem posiadaczem makiety (z drugiej ręki), nadal brakuje w niej troszkę elementów. Ktoś może się orientuje, gdzie mogę zdobyć (na szt.) tory Marklina, typu K? Widziałem w sklepie Conrad, ale nie potrzebuję aż tyle i za TYLE :)
 

Xyfka

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Hmm... nie mam jeszcze tam konta. No i ten niemiecki... Rejestrujac sie na polskim e-bay'u tam moje konto tez bedzie 'honorowane'?

PS
Dzieki za info!

PS2
Mozliwe, ze jest taniej niz na Allegro!?
 
Ostatnio edytowane:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
Rejestrujac sie na polskim e-bay'u tam moje konto tez bedzie 'honorowane'?
Tak, będzie. Co więcej, jak wejdziesz sobie na niemiecki ebay i znajdziesz interesujący Cię przedmiot, to po zmianie w adresie w nagłówku przeglądarki dwóch literek "de" na "pl" przy pozostawieniu reszty adresu zmieni Ci się język na polski, a przedmiot zostanie z niemieckiego ebaya. Istotne jest to, ponieważ szukając na polskim ebayu jest dużo mniej ofert niż na niemieckim.
 

Xyfka

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Hmmm... chyba sporo zaoszczędzę wplatając drut :)
A z innej beczki, widzę że tutaj specjalistów nie brak. Mam problem z lokomotywą, działam w starym analogu. Czasem w trakcie jazdy zmienia kierunek jazdy, albo zatrzymuje się i 'buczy'. Doszedłem, że sprawcą jest ta przednia cewka. Więc podłożyłem jako izolator pod styk kawałek papieru, problem niby rozwiązałem, ale sprzęt jedzie tylko do przodu. Da się coś z tym zrobić, uszk. cewka?
 

jezyzie

Znany użytkownik
Reakcje
548 13 0
BR 80 018 sterowana jest przez wifi. Lokomotywka przesyła informacje o aktualnych obrotach silnka, przeliczoną prędkość w km/h, przejechany dystans, napięcie baterii, położenie kątowe kół napędowych i fazy tłoków.
Generuje synchronicznie oryginalny dźwięk w głośniczkach w wagonie.
Na ekranie komputera pulpit sterowniczy prezentuje te informacje na wskaźnikach wraz z położeniem nastawnika.
Manipulator generuje również dźwięk oryginalny w oparciu o fazy tłoków w głośnikach stacjonarnych.
Wystające kabelki to podłączenia do akumulatora. Czas jazdy przy naładowanym akumulatorze ok. 1 godzina.
 
OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
jaka jet różnica pomiędzy CS 3+ 60216 a CS 3 60226?
Główna różnica to taka, że CS+ możesz używać razem z innymi CS3 lub CS2 gdybyś miał taka potrzebę. Druga różnica to taka, że z CS+ możesz śledzić swoje lokomotywy na makiecie i zawsze wiesz, w którym miejscu dana lokomotywa się znajduje. No i trzecia, to taka że CS3 jest tańsza od CS3+. Jeżeli nie będziesz używał na makiecie kilku CS i śledzenie nie jest Tobie potrzebne .... to ..... wybór jest po twojej stronie. :eek:
 

Podobne wątki