• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poradnik Märklin - wszystko o kolejkach z "trzecią szyną"

OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Jak ma ustawione w tych trzech trybach to muszę wybrać MM i dopiero wtedy lokomotywa działa ale sterować mogę tylko 5 funkcjami tak jak przy sterowaniu 6021 a dekoder ma tych funkcji 12 i nie wiem co jest grane tak jest przy esu a przy Zimo w ogóle lokomotywa nie odpowiada
Często się zdarza, ze MS2 nie obsługuje wszystkich funkcji, które posiadają dekodery. Niektóre z tych funkcji są obsługiwane dopiero przez CS. Miałem to samo u siebie i to w lokomotywach Maerklina, które teoretycznie powinny być obsługiwane i przez MS ;)
 

beny27

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
Witam,

Czy ktoś jest w temacie Märklina? Dokładnie chodzi o model DL serii 800. Model z lat 50-tych na prąd zmienny. Niestety w tym temacie ciężko coś wyczytać. Proszę o jakieś informacje.

20170415_085423.jpg

20170415_085225.jpg
 
OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Dostałem właśnie newslettera z tą ofertą i nie mogłem się powstrzymać, zeby wam pokazać ten zestaw pięknych modeli. Szkoda tylko, ze cena jest baaardzo wysoka
IMG_1350.JPG
 
OP
OP
Pd5

Pd5

Znany użytkownik
Reakcje
1.913 24 8
Już wszystko podłączyłem. Okazało się to łatwiejsze niż myślałem, ale dziekuje za film, zaraz sobie zerknę jak robią inni ;)
 

Podobne wątki