• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Lyntog - moja fotogaleria

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
892 6 2
#1
W tym wątku chciałbym Wam przedstawić moje fotki ciekawych pojazdów :)

Na początek zdjęcia z mojego niedawnego wyjazdu do Warszawy, trochę ciekawych rzeczy mi się tam trafiło:

0001.jpg

Man M90, stojący pod Cmentarzem Północnym przy Wóycickiego

0002.jpg

Kolejny M90, znaleziony na sąsiedniej ulicy Palisadowej ;)

0003.jpg

Coś dla @Fapo - Scania HL, złapana na Wybrzeżu Kościuszkowskim na Powiślu :)

0004.jpg

W tym samym miejscu trafił mi się też ciekawy tandem dwóch Mercedesów Actrosów, jednego MP3 8x4...

0005.jpg

...oraz bardzo fajnie utrzymanego MP1 6x4 :)

0008.jpg

Po drugiej stronie wiaduktu udało mi się natomiast trafić coś francuskiego, czyli poliftowy Renault AE '06 :)

0007.jpg

Kilka ulic dalej, na Wybrzeżu Szczecińskim spotkałem takiego oto F2000, czyż on nie jest cudowny? :D

0006.jpg

I na koniec - chwilę za F2000 - jechała ciężka, sześcioosiowa pompa do betonu, zabudowana na MB Arocs-ie :)
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Lyntog

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
892 6 2
#3
To dzisiaj trochę ciekawostek z Wrocławia, złapanych w ciągu ostatnich kilku tygodni :)

Pierwszy przepiękny, zadbany MAN F2000 :D Szkoda tylko, że nie miałem jak zrobić lepszego zdjęcia:

0009.jpg


Kama3 pracujący przy budowie parkingu P + R przy pętli Gaj:

0010.jpg


Fajny MB Actros 6x2, złapany na Krakowskiej:

0011.jpg


Zabytkowa Tatra, na budowie przy ulicy Opolskiej :)

0012.jpg


Z tej samej budowy jechało też takie cudo, jak do tej pory we Wrocławiu widziałem tylko 3 jeżdżące SK czteroosiowe:

0013.jpg


Na koniec Actrosik, na placu budowy przy ul. Chemicznej :)

0014.jpg
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.