• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lyd1 GPM

OP
OP
garou
Reakcje
4.111 416 99
Super, dzięki!
Nie zmieniałeś wymiaru drzwi?
Ogólnie to raczej nie. Jak w wycinance. No.... może delikatnie po obrzeżach ćwierć ćwierci milimetra, żeby widać było szparkę między budą, a drzwiami....
Modele w zasadzie skończone ale w ten weekend nie miałem czasu zrobić "ostatnie szlify" więc może w ten najbliższy.... i w końcu wrzucę fotki tego co się wykluło.
 
OP
OP
garou
Reakcje
4.111 416 99
Wls180 jako Lyd1-252 z przełomu lat 70/80 XXw... /jeszcze bez oznaczeń/

IMG_1232.JPG


IMG_1230.JPG


IMG_1217.JPG


IMG_1221.JPG


IMG_1222.JPG


IMG_1225.JPG


IMG_1234.JPG
IMG_1233.JPG


Wls150 (Lyd1-226) i Wls180 (Lyd1-252). Ta druga wydaje się wyższa, ale stoi na kawałku toru... /miałem tylko jeden/...

IMG_1236.JPG


IMG_1237.JPG


Przepraszam za jakość zdjęć i światło...
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
garou

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
Ładnie wyszedł Koledze ten model. W tej wycinance był jeszcze model Lyd1 w skali H0. Zacząłem od niego, a duża lokomotywa ciągle czeka.
Hehe.... u mnie odwrotnie. H0 czeka... :) Taborowiec ze mnie początkujący, ale od czegoś zacząć trzeba. Zdjęcia w sztucznym świetle ale słońca teraz nie ma.... więc wyjścia nie ma. Uwypuklają się wszystkie niedoskonałości. Na żywo lepiej to wygląda. Dzięki. Pozdrawiam.