• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ludmiła PCC Szczakowa

OP
OP
D

DaK

Gość
#2
No tak , uderz w stół a odezwą sie nożyce :D
Wiesz może na kiedy jest planowane oddanie właścicielowi :?:
 
OP
OP
D

DaK

Gość
#4
To po co DRA¯NISZ ludzi :devil:
a wracając do tematu
może by jednak warto by było sie zainteresować zrobieniem tych kalek do eNki
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#5
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#7
wiygN napisał(a):
A czyja? Kto robi? Za ile? Ile to trwa?
Piotra Lutza
Piotr Lutz
za darmo - bo sobie
zaczął tydzień temu?

swoją ścieżką, przy okazji pogaduszek z P.L. okazało się, że się urlopujemy w jednym czasie w w tej samej Piwnicznej ;-)
 
OP
OP
D

DaK

Gość
#9
Misiek przeżyłeś ostatnio jakiś zamach bombowy :?:
Ktoś do ciebie strzelał :?:
:devil: :devil: :devil:

ps.: świeci sie jak psu ...
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#11
kiersNo napisał(a):
"Się zrobi" czyli ja? :p Bo jak masz nadmiar czasu to mam fotki, dostaniesz Corela i nagniatasz!
Misiek napisał(a):
No to szkoda.
kiersNo napisał(a):
świeci sie jak psu
Jeśli połozy mat na całość to powinno wyglądać jak należy. Ja zwróciłem jeszcze uwagę na zaciek pomarańczowy na niebieskim z przodu dachu. Zapewne maskował taśmą i podciekło. Przy takim kształcie i wyra¼nym kancie doskonale sprawdzają się płyny typu maskol.
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#12
lakier kładzie się dzisiaj - zdjęcie próbne jeszcze bez lakieru mam ;-) ale nie wiem czy warto denerwować ;-)

o tym zacieku Piotr też mówił, ale nie wiem jakie są dalsze jego losy (zacieku znaczy się)
 
OP
OP
W

wiygN1

Gość
#16
I na ostoi pustawo... Jakoś nie wierzę, że tam nie ma napisów eksploatacyjnych.

Kto mu kalki drukował? Bo mnie aktualny "drukarz" lada dzień do zbrodni doprowadzi...

A swoja drogą, to czy my śmierdzimy czy jak, że się chłop nie może zalogować sam tylko przez adwokata się porozumiewa jak poseł? ;-)
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#18
I na ostoi pustawo... Jakoś nie wierzę, że tam nie ma napisów eksploatacyjnych.
owszem:))) nie ma i nie było. A kto drukoawał??? "Parowozik":)))

Bo mnie aktualny "drukarz" lada dzień do zbrodni doprowadzi...

wspólczuję... ale lepiej żeby był taki niż NIKT!!! polecam Relanium5 (na receptę... ooops!!!, 300 ml wódki - ale DOBREJ!!! i Laxigen (3 tabletki na masę ciała czyli 1 tablentka na 40kg) i będzie git!!!): wysrasz, wysikasz i się obudzisz w dobrym nastroju (sorry... ale tak mis wymskło!)

A swoja drogą, to czy my śmierdzimy czy jak, że się chłop nie może zalogować sam tylko przez adwokata się porozumiewa jak poseł? ;-)[/quote]

broń Boże!!! nie uważam się za kogoś lepszego od WAS WSZYSTKICH!!! CENIę to co robicie a że stoję na uboczu... cóż taka moja natura i wybaczcie. To i tak N-orma jest No1 i to nie włażenie w d*** "na dzień dobry".

A tak wogóle....

Miło mi że mogę tu CO¦ napisać:)))

WITAM WAS BARDZO GOR¡CO!!! i cholernie się cieszę, że piszecie, istniejecie i doceniacie jedyNą słuszNą skalę w tym kraju!!!! :)

Piotr L z £odzi
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#19
A co "Ludmiły"... świeci się??? OWSZEM bo jest nowa:)))

Mam nadzieję że wkrótece i inne takie lokomnotyw się pokarzą na fourm:))))
 

Załączniki

Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
W
Tabor 21

Podobne wątki