• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta modułowa wg norm Lubosina

Tomek K

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
347 5 1
#23
Bardzo ładna, ale grzebień powinien opierać się od góry na tej popielatej blasze wsporczej, a nie na szynie i powinien być czerwony. Ta blacha ma małe wycięcie właśnie na grzebień wykolejnicy.
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#27
Cześć Przemku! Czy Lubosina dostała już sygnalizację? Widzę, że naprężacze masz zarówno do zwrotnic jak i semaforów!!
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
#32
Nalewaki super.
Podoba mi się imitacja rozlania na resztki z węża na bruku - widać jakby stare i wyschnięte dookoła i świeże jeszcze mokre. Na torach i krawędzi przy nich praktycznie tylko świeża plama - jakby rozlało sie moment temu a wcześniej nigdy nie było lane ... Drobiazg - jak będziesz chciał to trochę skorygujesz ...
 

ministerek

Aktywny użytkownik
Reakcje
269 10 2
#33
Panie Sello. Kiedyś, chyba jeszcze na Martelu zamieściłem zdjęcia z tymi "nalewakami". Czy aby na pewno przy tym torze były?
 
OP
OP
Sello

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
631 6 1
#35
A to produkcja wlasna czy z jakiegos zestawu?
Weinert
Panie Sello. Kiedyś, chyba jeszcze na Martelu zamieściłem zdjęcia z tymi "nalewakami". Czy aby na pewno przy tym torze były?
Na tym zdjęciu się właśnie opierałem i w/g mnie tak. W tle tego zdjęcia widać górkę -wał ziemny przy torze 5.
Oczywiście ja to tak widzę, nie wiem czy słusznie ....
Nalewaki super.
Podoba mi się imitacja rozlania na resztki z węża na bruku - widać jakby stare i wyschnięte dookoła i świeże jeszcze mokre. Na torach i krawędzi przy nich praktycznie tylko świeża plama - jakby rozlało sie moment temu a wcześniej nigdy nie było lane ... Drobiazg - jak będziesz chciał to trochę skorygujesz ...
Tak, chyba masz rację.... brakuje "starości" - popracuję nad tym :)
 

ministerek

Aktywny użytkownik
Reakcje
269 10 2
#36
Nie mam zdjęcia w domu, ale coś mi się kojarzy, że tam był jeszcze jeden tor. Ale mogę się mylić. Pamięć jest zawodna. No i wtedy twardo twierdziłeś, że nie, nalewaków nie będzie...