• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Sprzedam lub zamienię model "cygara"

Remaj12

Moderator Forum Tabor i Imprezy
Zespół forum
T M M
Oferuję na sprzedaż lub zamianę model tzw. "cygara", czyli miniaturę legendarnej zachodnioniemieckiej "103-ki" :) . Model kupiłem w sklepie Lokland. Jestem pierwszym właścicielem. Modelu nie używałem - jest nowy, w oryginalnym opakowaniu, z instrukcją i wszystkimi "papierami". Cena katalogowa 174,99 € (około 750 zł) - proponuję 500 zł dla zdecydowanego :niepewny: . / Teraz 500 zł => 450 zł! / Ewentualna wymiana na... tabor DR, PR, PKP PR, ČD, ČD Cargo, może PKP, może PKP Cargo... chętnych proszę o pw :cenzura: - na pewno jakoś się dogadamy ;) . Poniżej zdjęcia oferowanego egzemplarza:

DSC_0004.3.JPG DSC_0008.3.JPG
DSC_0012.3.JPG DSC_0022.3.JPG
DSC_0028.3.JPG DSC_0030.3.JPG
DSC_0049.3.JPG

OP
OP
Remaj12

Remaj12

Moderator Forum Tabor i Imprezy
Zespół forum
T M M
Do Mikołajek już tylko tydzień :) . Może taki elegancki model lokomotywy to dobry pomysł na prezent ;) ? W podjęciu decyzji może pomoże atrakcyjna cena, która teraz wynosi 450 zł!