• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

PIKO - modele lokomotyw z segmentu Expert

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
A ja mam taki model Brawy i nie rozumiem jak można kupić ten model firmy PIKO ? A może dostałeś gratis w ramach promocji ?
Masz nik PIKOL a nie rozumiesz... Ja też mam Brawę, kilka Roco i chciałem mieć nowego Piko. To wątek zdaje się o Piko Expert jest więc nikt tu nie powinien się dziwić, że ktoś kupił model z tego segmentu. Model fabryczny Ludmiłki od Piko ma takie rozwiązania, których nie ma Brawa. Mam tu na myśli oświetlenie diodowe. Dzięki temu mogłem sobie zrobić światełka PKP, których się w modelu Brawy zrobić tak po prostu nie da.
A to, że kupiłem jąbardzo tanio, a kolega mi ją ładnie pomalował, to już zupełnie inny temat.
 
D

Docteur

Gość
To gniazdo było pierwotnie przewidziane do montażu dodatkowego modułu dźwiękowego nr 56323, służącego jako rozszerzenie do dekodera PluX nr 46121. Czyli jeszcze zanim PIKO zaczęło używać dekoderów ESU.
 

yahya

Znany użytkownik
Reakcje
35 0 0
Dzięki! A do czego służy zagłębienie po drugiej stronie płytki? Ta przestrzeń może oczywiście mieć wiele zastosowań, np. do schowania kondensatora UPS itd.
 

Podobne wątki