• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Lokomotywy dwuczłonowe na polskich torach

raf_oct

Znany użytkownik
Reakcje
247 3 0
ET40-42,historia jednej destrukcji,foto:sppTKw2...
A nie można tych lokomotyw komuś sprzedać za granicę,czy cokolwiek innego?Tak im one przeszkadzają?Po prostu szkoda

Chciałem się podzielić dzisiejszą udaną wycieczką wrzucić zdjęcia,w przeciwnym razie mógłbym w tym czasie pierdzieć w stołek a ale teraz przynajmniej wiem że następnym razem rekomendowana będzie ta druga opcja bo po co dostać(n)?
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Kolego, aby mieć miękkie serce, trza mieć twardą zadnią część ciała...
Ty tego nie zmienisz, Ja tego nie zmienię, NIKT tego nie zmieni...

Pozdrawiam,
 

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
Chciałem się podzielić dzisiejszą udaną wycieczką wrzucić zdjęcia,w przeciwnym razie mógłbym w tym czasie pierdzieć w stołek a ale teraz przynajmniej wiem że następnym razem rekomendowana będzie ta druga opcja bo po co dostać(n)?
A nie pomyślałeś kolego, żeby popracować na warsztatem i następnym razem zrobić lepszej jakości zdjęcia lub spróbować je obrobić w jakimś programie graficznym? Najlepiej to od razu się obrazić.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.548 386 20
A nie pomyślałeś kolego, żeby popracować na warsztatem i następnym razem zrobić lepszej jakości zdjęcia lub spróbować je obrobić w jakimś programie graficznym? Najlepiej to od razu się obrazić.
Bo się koledze nie chce. Taką mamy dziś młodzież...

Chciałem się podzielić dzisiejszą udaną wycieczką wrzucić zdjęcia,w przeciwnym razie mógłbym w tym czasie pierdzieć w stołek a ale teraz przynajmniej wiem że następnym razem rekomendowana będzie ta druga opcja bo po co dostać(n)?
Wystarczy program dołączony do systemu operacyjnego, dwie minuty i mamy takie coś. A jakbym miał jakiś bardziej profesjonalny program to jestem pewien, że ze zdjęcia można by wyciągnąć dużo więcej...

et1 2.jpg
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.192 39 0
Wystarczy program dołączony do systemu operacyjnego, dwie minuty i mamy takie coś. A jakbym miał jakiś bardziej profesjonalny program to jestem pewien, że ze zdjęcia można by wyciągnąć dużo więcej...

Zobacz załącznik 574689
Maciek - ta fotka wyszła bardzo fajnie - wygląda jak zdjęcie sprzed 30 lat zrobione na kliszy ORWO i teraz zdygitalizowane - super klimacik.
 

Podobne wątki