• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lokomotywy dwuczłonowe na polskich torach.

raf_oct

Znany użytkownik
ET40-42,historia jednej destrukcji,foto:sppTKw2...
A nie można tych lokomotyw komuś sprzedać za granicę,czy cokolwiek innego?Tak im one przeszkadzają?Po prostu szkoda

Chciałem się podzielić dzisiejszą udaną wycieczką wrzucić zdjęcia,w przeciwnym razie mógłbym w tym czasie pierdzieć w stołek a ale teraz przynajmniej wiem że następnym razem rekomendowana będzie ta druga opcja bo po co dostać(n)?

Harry Potter

Znany użytkownik
Kolego, aby mieć miękkie serce, trza mieć twardą zadnią część ciała...
Ty tego nie zmienisz, Ja tego nie zmienię, NIKT tego nie zmieni...

Pozdrawiam,

Gerson

Znany użytkownik
Chciałem się podzielić dzisiejszą udaną wycieczką wrzucić zdjęcia,w przeciwnym razie mógłbym w tym czasie pierdzieć w stołek a ale teraz przynajmniej wiem że następnym razem rekomendowana będzie ta druga opcja bo po co dostać(n)?
A nie pomyślałeś kolego, żeby popracować na warsztatem i następnym razem zrobić lepszej jakości zdjęcia lub spróbować je obrobić w jakimś programie graficznym? Najlepiej to od razu się obrazić.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
A nie pomyślałeś kolego, żeby popracować na warsztatem i następnym razem zrobić lepszej jakości zdjęcia lub spróbować je obrobić w jakimś programie graficznym? Najlepiej to od razu się obrazić.
Bo się koledze nie chce. Taką mamy dziś młodzież...

Wystarczy program dołączony do systemu operacyjnego, dwie minuty i mamy takie coś. A jakbym miał jakiś bardziej profesjonalny program to jestem pewien, że ze zdjęcia można by wyciągnąć dużo więcej...

et1 2.jpg

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Wystarczy program dołączony do systemu operacyjnego, dwie minuty i mamy takie coś. A jakbym miał jakiś bardziej profesjonalny program to jestem pewien, że ze zdjęcia można by wyciągnąć dużo więcej...

Zobacz załącznik 574689
Maciek - ta fotka wyszła bardzo fajnie - wygląda jak zdjęcie sprzed 30 lat zrobione na kliszy ORWO i teraz zdygitalizowane - super klimacik.