• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

H0 Lokomotywownia z Lublina i pobliskie klimaty

OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#66
Dzisiaj skończyłem suwnicę od Sławka77 bardzo fajnie się składa, polecam. Jedyne co dodałem od siebie to przewody zwisające do silnika oraz wyposażenie kabiny dostało inny fotel oraz pulpit z dźwigienkami ;)
 

Załączniki

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#73
Jakoś nie mogę się doczytać, w jakim okresie czasu umiejscowiona ma być ta lokomotywownia? Pytam, bo napędy zwrotnicowe przy rozjeździe krzyżowym, widoczne na jednej z fotek, są nowego typu, co sugeruje czasy współczesne. Również obecność graffiti zdaje się to potwierdzać. Ale samochody i lokomotywy są raczej z dawniejszych lat (choć to zawsze można łatwo zmienić ;)). Zwracam na to uwagę, bo warto pamiętać, żeby również takie drobiazgi, jak napędy zwrotnicowe i inne elementy infrastruktury były dobrane odpowiednio do wybranej epoki.
 
OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#75
Jakoś nie mogę się doczytać, w jakim okresie czasu umiejscowiona ma być ta lokomotywownia? Pytam, bo napędy zwrotnicowe przy rozjeździe krzyżowym, widoczne na jednej z fotek, są nowego typu, co sugeruje czasy współczesne. Również obecność graffiti zdaje się to potwierdzać. Ale samochody i lokomotywy są raczej z dawniejszych lat (choć to zawsze można łatwo zmienić ;)). Zwracam na to uwagę, bo warto pamiętać, żeby również takie drobiazgi, jak napędy zwrotnicowe i inne elementy infrastruktury były dobrane odpowiednio do wybranej epoki.
Masz rację Andrzeju auta to postawiłem z czystej spontaniczności ale powinny być nowsze bo całość ma bardziej odwzorowywać epokę V i VI. Na finałowych zdjeciach postaram się to zmienić, co prawda u właściciela tabor będzie raczej PKP Cargo lub IC a takowego nie zbieram ;)
 
OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#78
Parowóz to element otoczenia, który nie zależnie od epoki stoi do dzisiaj jako pomnik i nie mogło go zabraknąć na modułach co prawda nie mam w kolekcji Pt47, która stoi oryginalnie właśnie obok budynku napraw taboru, dlatego jej miejsce zajął Ty5 ;)
 

Załączniki

OP
OP
Piotr Kozłowski

Piotr Kozłowski

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.173 11 0
#80
Mały postęp w zazielenianiu terenu lokomotywowni ;)
 

Załączniki