• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lokomotywa spalinowa Newag 311D

Dominik

Znany użytkownik
FREMO Polska
NAMR
Reakcje
305 13 0
#4
A ja nie rozumiem czemu wszystkim się każde nowe malowanie nie podoba. Konserwy jesteście Koledzy i tyle. Ja wciąż mam nadzieję, że ktoś kiedyś pomaluje jakiegoś loka według nowego schematu i przeczytam głosy "jaki on ładny" :twisted:
 

Kuba K.

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Ostatnio udało mi sie odbyc wycieczke po challengerze.W końcu sam sie przekonałem jak ciasne są kabiny mimo iz jakiś bardzo posturny to ja nie jestem. Przy okazji zapoznano mnie z obsługą tego sprzętu :grin: Udało mi sie dowiedziec że docelowo wszystkie gagariny PCC będą przerobione na 311,oby w tym wypadku to nie było prawdą.Wszystkich chetnych do focenia tych maszyn w Krakowie zapraszam na Mydlniki gdzie czesto stoją.
 

Załączniki

D

Dariusz

Gość
#10
Ciekawe jak nazywa sie idiota, ktory zaprojektowal taka sylwetke. Malowanie chocby bylo najladniejsze nie poprawi wizerunku tego brzydactwa. Ta pokraczna zaba w ogole nie pasuje do Europy.
 

Meggido

Znany użytkownik
Reakcje
2.652 12 2
#11
Dariusz, czepiasz się. ;)
A tak poważnie, to widziałem to osobiście pracujące na stacji. Moim zdaniem, to na prawde fajna lokomotywa bardzo atrakcyjna. Na zdjęciach wygląda badziewnie, ale w realu jest fajna. :)
 

Kuba K.

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Do pięknych nie należy ale ja już sie do nich przyzwyczaiłem.Cała szara jest taka nijaka a nawet bym powiedział że paskudna,ale jak zostanie pomalowana lub oklejona to już wygląda znacznie lepiej.Ciekaw jestem co by to było gdyby NEWAG zaczął tak modernizowac TEM2.To by były dopiero potworki z taką jedną kabiną :D Ale na szczęście na to nie wpadli
 

keylan

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#16
toto powstało we współpracy z jankeskim GE, idea też wzięta z ameryki (chyba wzorowano się na bluetiger) więc nie dziw się Dariuszu że to wygląda jak kupa, w sumie i tak wygląda lepiej niż gagar.
 
D

Dariusz

Gość
#17
keylan napisał(a):
w sumie i tak wygląda lepiej niż gagar
Nie mysle...
Nic takiego jak bluetiger w USA nie jezdzi. Dla mnie to jest paskudzctwo a zreszta nie raz wypowiadalem swoja opinie ze wspolczesne loki w USA tez do ladnych nie naleza. Ale to to juz chyba przebija wszystko w swej brzydocie. Sa ludzie, dla ktorych pojecie estetyki nie istnieje.
 

keylan

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#18
Dariusz wybacz ale degustibus non est disputandum estetyka jest pojęciem względnym, na przykład mi się ten paskud bardziej podoba niż gagar z którego powstał.
sprawdziłem BlueTiger jeździ gdzieś w malezji albo gdzieś tam w azji w każdym razie układ ma dość podobny dwie kabiny na końcach po środku kontenerowaty silnik i nie osłonięte pomosty na bokach.
 

Podobne wątki