• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lokomotywa Spalinowa:Br218 i Br294 epoka V.

mair81

Znany użytkownik
Reakcje
2 0 0
#25
zgadza się to samo i można kupić zestaw startowy / ja tak zrobiłem / który składa się z zestawu DCC i podstawowego torowiska do skali N. cena około 600 zł.
 

Michał_P

Znany użytkownik
Reakcje
182 27 0
#26
Mi podoba się Fleischmann 631404. Faktycznie wygląda bogato.
Niestety model lokomotywy BR221 jest konstrukcją mocno leciwą i o ile pod względem mechanicznym ciężko się do czegoś przyczepić, to pod względem wizualnym odstaje od konstrukcji modeli współczesnych, chociażby wydanej niedawno V200 z serii Piko Expert. Wagony są w skali 1:100 lub 1:93,5 a więc znacznie skrócone.
Z "budżetowych" loków występujących w zestawach polecam BR114 i BR140 Roco.
 
OP
OP
K
Reakcje
0 0 0
#27
Dokładny opis tych zestawów jest na stronie mój św**t m*d*li, a co do skali, jak na pierwszy mój zestaw, niema to dla mnie aż tak wielkiego znaczenia. Obecne zestawy DCC firmy ROCO w cenie do 1 Tyś. są bardziej uproszczone niż te dwa zestawy. Następny mój tabor, będzie zdecydowanie bardziej ciekawy. Natomiast tak jak już pisałem, najważniejsze dla mnie jest to , co zawiera lokomotywa w środku.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 34
Tabor 14
Tabor 2
Tabor 7
Tabor 22

Podobne wątki