• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lokomotywa parowa S 3/6

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#2
Właśnie widziałem reklamę, jak będę w sklepie kupie pierwszy numer i zobaczymy ocb.

Ale znając życie łączna cena, będzie dużo większa niż cena samego modelu.
 

popowe

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.944 15 2
#4
Może i ciekawa ale Szkoda, że to Nie PKP Poza tym myślę że całą lokomotywa to koszt około 2500zł a za te pieniądze to już można kupić coś ciekawego w H0.
Myślę, że żeby zmontować całą lokomotywę trzeba około 100 numerów.
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#8
A więc tak kupiłem ;) No gazetka w sumie fajna, trochę informacji, historii.

Sama instrukcja bardzo prosta i przejrzysta oparta głównie na zdjęciach etapów :)

Płytki jeszcze nie uruchamiałem.

Zdjęcia elementów poniżej.
 

Załączniki

  • 82,9 KB Wyświetleń: 1.968
  • 90,4 KB Wyświetleń: 1.967
  • 60,1 KB Wyświetleń: 1.964
  • 93 KB Wyświetleń: 1.963
  • 77,7 KB Wyświetleń: 1.961

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#11
To i tak lepiej co miesiąc po 100, niż dać naraz 1500zł :)

Tutaj jeszcze inne stronki z tym modelem:
http://www.media.modelexpo-online.com/product.asp?ITEMNO=OC54002&UID=2011101222522429
http://www.cornwallmodelboats.co.uk/acatalog/OC54002.html

Ja osobiście będę zbierał sobie ten modelik, ponieważ lubię takie duże skale. A z drugiej strony cieszę się że w końcu pojawia się w sklepach coś związane z modelarstwem kolejowym ;)

hmm.. teraz widzę, że kolekcja ma mieć 140 części. Więc gdzie kolega wyczytał, że 51?
 
OP
OP
arczi1986

arczi1986

Znany użytkownik
Reakcje
245 0 1
#13
te 51 numerów znalazłem na jakims innym forum co pewna osoba miała już całą kolekcję w wersji zagranicznej i składała się ona z 51 numerów możliwe ze polska edycja bedzie miała więcej tego nie wiem
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#14
No tak tylko, że zagraniczna edycja kosztowała na PLN prawie 35zł za numer.

Na rewersie okładki napisane jest, że kolekcja składa się ze 140 części.
 

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#16
Zaabonowałem sobie... Przyznaje się.
Raz kozie śmierć - napedu nie potrzebuję, a Maffei to taka piękna fabryka. Wolę to, aniżeli 500 złotych na Allegro za Roco 3/6 "wery speszl limited ediszn".

Tomek
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#17
Zgadzam się propozycja kusząca, ale.... na stronach nie mogę się nigdzie doszukać ile będzie numerów, czyli po części otwarty kontrakt. We wcześniejszych postach wspomniano o 140 częściach i 51 numerach. Przepraszam ale to tylko pogłoski, ja na stronie nic nie widzę na ten temat.

Czy ktoś kontaktował się ze sprzedawcą i ma potwierdzoną ilość zeszytów aby skąpletować model. A ile będzie kosztował silnik też 25zł czy może 250zł?
 

Baciar

Użytkownik
Reakcje
1 1 0
#20
@Marek Klimczyk

Wystarczy napisać na e-mail operatora sprzedaży.
Warto także zanotować sobie adres firmy, dostępny w zakładce "regulamin strony".

Tomek

EDIT: pierwszego posta system nie puścił, a tu okazuje się, że puścił takze i drugi... Do skasowania.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 7
Tabor 0
Tabor 2
Tabor 7
Tabor 22

Podobne wątki