• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lokomotywa parowa S 3/6

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#22
Tam to raczej trzeba dzwonić :) Bo maili to maja zasyp pewnie :)

BIURO OBSŁUGI KLIENTA. DATA BASE FACTORY
Telefon: (42) 686 03 15
Fax: (42) 683 04 02
 

ogest

Użytkownik
Producent
Reakcje
28 0 0
#23
arczi1986 napisał(a):
te 51 numerów znalazłem na jakims innym forum co pewna osoba miała już całą kolekcję w wersji zagranicznej i składała się ona z 51 numerów możliwe ze polska edycja bedzie miała więcej tego nie wiem
A mogę prosić o link do tego? Gdyż z moich informacji kolekcja zagraniczna ma więcej numerów.

Wystarczy tutaj spojrzeć na numery archiwalne KLIK
 

BYDŁO

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#24
Kolekcja liczy 140 numerów.
Właśnie otrzymałem odpowiedż od dystrybutora w polsce.
Przeliczyłem sobie w pamięci i wychodzi około 3.500zł.
Nie zaprenumeruję.
 
Reakcje
421 3 0
#26
Uważam, że wrażenia wizualne, patrząc się na ranty kół, same koła i połączenie parowozu z tendrem przypominają wykonanie modeli w skali N - i to wiele lat temu. Gdybym nie wiedział jaka jest prawdziwa skala, oglądając prezentację tego modelu sądziłbym, że to jest N-ka.
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#27
Kolega ogest podesłał link, w którym są widoczne 54 numery (to strona wydawcy), a 140 części, to chyba części metalowe i drewniane z korych będzie złożony parowóz.

Jeżeli coś pomieszałem to przepraszam, ale próbowałem to w końcu jakoś wytłumaczyć.
 

maniek2820

Znany użytkownik
Reakcje
12 1 0
#28
TO już lepiej uzbierać na gotowy profesjonalny lub sobie zamówić do samodzielnego złożenia od razu komplet bo chyba są firmy oferujące takie zestawy,tak jak jest to w innych dyscyplinach modelarstwa
 

tomo

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#29
Nie, te 54 numery to są już wydane, a kolekcja trwa dalej i co tydzień będą tam dochodzić kolejne tak jak na polskiej stronie z tym że u nas jest na razie do trzeciego numeru
 

szymon3000

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#31
to samo było z Tianikiem w skali 1:200 z kolekcji hachette , po 20 nr napisali malutkim druczkiem że kolekcja zawiera 100 zeszytów po 24,90zł.... uzbierałem 20 zeszytów aby mieć cały szkielet z pokładami , reszte wykonałem z listewek balsy i tektury - teraz ludzie dają za niego 70zł - no comment !!!
 

olek1398

Aktywny użytkownik
KSK Wrocław
Reakcje
50 0 0
#32
Niestety, tak to już jest z tymi kolekcjami z gazet :( . nie mam zamiaru wydawać ok. 3500 zł :!: za tyle to w H0... Szkoda gadać :| .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 7
Tabor 0
Tabor 2
Tabor 7
Tabor 22

Podobne wątki