• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja LKW - wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#1
Na forum jestem długo, sporo osób widziała moje osobówki, ale nie pokazałem jeszcze ciężarowych, a kilka ich już mam, mimo to nie planuje specjalnego powiększania kolekcji w temacie ciężarowych.
Pierwszy model to MAN TGA XXL Lohr, świetny i to w zasadzie jedyna laweta która miałem kupić.
Kilka zdjęć MAN'a















Zapraszam do komentowania, później wrzucę inne modele :D
 

Korzonek

Aktywny użytkownik
Reakcje
130 0 0
#2
Świetna jest ta ta lohra. Jest na mojej liście zakupów od jakiegoś czasu, tylko ta cena... :( Fajnie się prezentuje z takim luksusowym ładunkiem :)
 

cinek665

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Bardzo spodobała mi się ta lohr-a. Kolor jak najbardziej trafił w mój gust. (y)

Muszę pomyśleć nad zakupem tego MAN-ika.:D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.355 108 2
#4
Man jest świetny mam takiego w malowaniu ADAC a ostatnia fotka z A8 wymiata.:D
Gratuluję świetnej ciężarówki, a teraz jak się przyznałeś że masz kilka trucków to liczę na odwiedziny i komentarze w moich samochodach ciężarowych, gabarytach, budowlanych.;)
I nie ma wymówki że nie moja bajka;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#6
Ta lohr-a jest naljlepszą jaką herpa wypuściła . Kolego Leszek85 to nie jest najświeższy model man , już jest nowszy . Ostatnia fotka z ładunkiem jest rewelacyjna .
 

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Oddaje honor, to jest tgx ale to nie jest faktycznie najmłodszy z rodziny mana,kurde niewiem jak to zrobiłem,mam oba many w kolekcki a tu taka wpadka.
 

Michał M.

Znany użytkownik
Reakcje
1 0 0
#8
Model znany, kilka osób już go prezentowało jednak ciągle mi się bardzo podoba. Z ładunkiem tak pięknych Audi wygląda wzorowo!
 
OP
OP
wojbra1

wojbra1

Aktywny użytkownik
Reakcje
5 0 0
#12
Dzięki za komentarze,

teraz jak się przyznałeś że masz kilka trucków to liczę na odwiedziny i komentarze w moich samochodach ciężarowych, gabarytach, budowlanych.;)
I nie ma wymówki że nie moja bajka;)
Teraz to już będę komentował w dziale ciężarówek:D

Ta lohr-a jest naljlepszą jaką herpa wypuściła . Kolego Leszek85 to nie jest najświeższy model man , już jest nowszy . Ostatnia fotka z ładunkiem jest rewelacyjna .

Trzeba przyznać, że ta jest na prawdę świetna

Man jest rzeczywiście świetny. Kapitalnie wygląda z ładunkiem pierścieni.
Trzeba tylko myśleć o kolejnej bo już A8 nie mieszczą się tam i następna lohr'a potrzebna.

Następny model, Scania R420 Timmex Maersk





 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#13
Scania fajnie się prezentuje .Trzeba przyznać ze pod względem kolorystyki i konfiguracji to AWM nie ma sobie równych . Wydaje mi się że przy modelu ci się owiewka na kabinie obniżyła .
 

kubass2

Znany użytkownik
Reakcje
8 0 0
#18
Nowsza wersja zgadza się prezentuje się lepiej ,fajnie się prezentuje. Ale z sentymentu do starszych pojazdów powiem ,że starsza wersja też daje radę ;).Fajne tło (y).
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 349
Samochody ciężarowe 954

Podobne wątki