• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lista mojego taboru dla was jesli ktos chcialby informacje

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Po kolei, na zyczenie wysylam zdjecia oraz opis loka (subiektywny) - zadna z loko nie ma wiecej niz 1h przebiegu i kazda w stanie idealnym (rowniez w spoczynku w pudelkach trzymane pionowo)

TRIX:

BR03 20144
E10.12 do rheingolda (one time series)
Rh1012
E50

Guetzold:

BR155 DB
ST44 przez Dracule

Roco:

BR101
BR112 do Rheinplfelf
BR114
C 6/6 grun Crocodile SBB
BR484 SBB
1016 taurus OBB
Ae 4/4 BLS
Re 610 SBB Cargo
Ae 610 Cargo
Re465 BLS
Rh 1142 OBB
E10.1 (z plaskim nosem) DB
BR 103 DB
BR11 DB rot
1014 OBB

PIKO:

BR180
BR371

BRAWA:

BR06 full opcja


jesli ktos potrzebuje info o jakims loku to sluze :)
 
Reakcje
1 0 0
#2
to ja może tak nieśmiało zapytam o BR 114. Szukam jakiegoś dawce do sm42 i czy byłaby możliwość zmierzenia rozstawu osi w wózkach, odległość środka jednego wózka od drugiego oraz jeśli to możliwe wymiary silnika (chodzi o mi o te maksymalne przyjmując silnik jako prostopadłościan )
 
OP
OP
S

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
Vincent napisał(a):
to ja może tak nieśmiało zapytam o BR 114. Szukam jakiegoś dawce do sm42 i czy byłaby możliwość zmierzenia rozstawu osi w wózkach, odległość środka jednego wózka od drugiego oraz jeśli to możliwe wymiary silnika (chodzi o mi o te maksymalne przyjmując silnik jako prostopadłościan )
nie ma problemu, zmierze, musisz tylko poczekac do weekendu bo w tygodniu niestety fruwam po europie taka praca

tylko przypominam ze to jest elektrowoz inaczej seria 143 lub 112 lub 114

to ten lok

http://de.wikipedia.org/wiki/Baureihe_143


swietny model, ale wydaje mi sie ze jest wiekszy niz SM42
ja mam niestety w malowaniu arcelor mittal choc chcialem db albo lepiej dr :)
 
OP
OP
S

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
to nie ta niestety:) ale ta co pokazujesz mozesz kupic w parowoziku chyba za 309 pln a pan Irek zapewne pomorze ci ja zmierzyc na miejscu - jest bardzo mily i otwarty na klienta

ostatnio kupujac br180 widzialem ze takie staly ale zadzwon
s
 
Reakcje
1 0 0
#8
tak tez pewnie zrobie, w chwili obecnej czaje sie na br290 na alledrogo, bo tej jestem pewny ze sie nada, niestety tych jak na lekarstwo a nowej w sklepie to nie uraczysz - produkcja wycofana czy cos takiego.
 
OP
OP
S

Szymon

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
CoCu napisał(a):
gbbsoft napisał(a):
No po prostu SZOK...
No nie? :D

Szymon napisał(a):
Że niby Gagarin?
nope, e-lok db, ten pierwszy jezdzacy 200kmh - maja dwie wersje IV i V epoka, czlony napedowe ICE I to sa przerobione te lokomotywy na marginesie.

Model Trixa ma niestety plastikowa obudowe ale jest ciezki, ma dobre detale i jezdzi perfekcyjnie
 

Podobne wątki