• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lista - druga seria - wagony - Koleje Mazowieckie.

OP
OP
gagarin737
Reakcje
0 0 0
#21
Idę o zakład że dopisze się jeszcze tylko kilka osob. A wtedy chyba nijak nie będzie to bliżej setki.
To bardzo prawdopodobne...może się po prostu łudzę...
Zamarzył mi się ten model. Są dwie drogi do wejścia w jego posiadanie, albo odkupienie od kogoś albo reedycja. Próbuję od jakiegoś czasu odkupić i ponoszę cały czas porażki. Nad tematem wypuszczenia drugiej serii tego modelu, chyba tu na forum jeszcze nie było dyskusji, dlatego pojawił się ten wątek. Sprawdzamy. Jeśli temat "umrze" to pozostanie może kiedyś kupno z drugiej ręki za horrendalną sumę.
 

ALA

Znany użytkownik
Reakcje
1.297 23 0
#22
1. Gagarin737
2. TELEJEK
3. DBmati
4. Fefander
5. Phatomiusz
6. pkpkol
7. MichałK
8. Lukasz436
9. CoCu
10. Zaq
11. witkoim
12. ALA
 

WITKOIM

Znany użytkownik
Reakcje
27 0 0
#27
;)
Ty już masz, więc z zapisów jesteś wyłączony:):):gwizd:
:eek: zaczyna się nasze piekiełko " Ty już masz to nie możesz" , a może chce mieć 5 składów KM bo mam taki kaprys, gest i kasę ?? Powinieneś się cieszyć, że jedna osoba więcej do zamówienia, a jeszcze narzekasz z zazdrości może ?? Nie wiem..... Na giełdzie sprzedaję komplet KM to sobie kup, a te 436 to wiesz gdzie sobie wkręć? ........ :podstepny: ;):gwizd: polecam od 1:18. Tylko zamiast 126 to 436
 

wespe

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#29
1. Gagarin737
2. TELEJEK
3. DBmati
4. Fefander
5. Phatomiusz
6. pkpkol
7. MichałK
8. Lukasz436
9. CoCu
10. Zaq
11. witkoim
12. ALA
13. wespe
 
Reakcje
2 0 0
#30
;)
:eek: zaczyna się nasze piekiełko " Ty już masz to nie możesz" , a może chce mieć 5 składów KM bo mam taki kaprys, gest i kasę ?? Powinieneś się cieszyć, że jedna osoba więcej do zamówienia, a jeszcze narzekasz z zazdrości może ?? Nie wiem..... Na giełdzie sprzedaję komplet KM to sobie kup, a te 436 to wiesz gdzie sobie wkręć? ........ :podstepny: ;):gwizd: polecam od 1:18. Tylko zamiast 126 to 436
I się obraził na mnie - przecie ja tylko żartowałem:)
 

rufi

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#34
1. Gagarin737
2. TELEJEK
3. DBmati
4. Fefander
5. Phatomiusz
6. pkpkol
7. MichałK
8. Lukasz436
9. CoCu
10. Zaq
11. witkoim
12. ALA
13. wespe
14.rufi bochnia
15. zbig10101
 

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.454 12 0
#35
A ja mimo, że zainteresowany nie jestem, mam pytanie z czystej ciekawości.
W jakiej ilości były wyprodukowane poprzednie wagony KM?
 

Podobne wątki