• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

LIST DO ŚW. MIKOŁAJA

FENIX

Znany użytkownik
Reakcje
3.287 247 30
#1
Może to nie wiek by o tym nawet wspominać i czasy chyba też nie , ale chwila fantazji i marzeń się przyda, bez nich żywot smutny.
Trzymając się działu tego forum podzielmy się marzeniami do Św. Mikolaja w temacie taboru.
Tylko bez przesady, jest krysis..........
 

Gała

Użytkownik
Reakcje
1 0 0
#7
A ja bym chciał dostać pod choinkę kilka rozjazdów Tillig 85354 i 85353 do budowy moich modułów :) nie wymagam za wiele bo wiele do szczęścia mi nie potrzeba :oops:

Oraz uznania dla moich dotychczasowych poczynań modelarskich czyli mojej bocznicy przez niektóre osoby z sąsiedniego forum
 

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.221 41 5
#8
Taki secik Rheingolda, Orient Expressu...np + odpowiednia lokomotywa z odpowiednim wyposażeniem... :roll:

Ale to tak chyba za parę lat... Narazie jedna DB z IV epoki by się przydała.
 
K

Kpt.Nemo

Gość
#10
Gała napisał(a):
Oraz uznania dla moich dotychczasowych poczynań modelarskich czyli mojej bocznicy przez niektóre osoby z sąsiedniego forum
Niezłe życzenie, ale Mikołaj takich nie spełnia, ten szczytny cel możesz osiągnąć sam, wchodząc w d*** ślizgiem, komu trzeba, liż co trzeba miszczowi a dostąpisz łask.
 

arch_przemo

Aktywny użytkownik
Reakcje
6 0 0
#11
No dobra, może się wstrzelę... (a moze nie :? ) - Kochany Święty Mikołaju, marzę o Ty2, który wyszedł był spod ręki Architekta - serio mi się marzy.... ale mię nie stać :oops: :cry:
 

Jaro

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#12
Nie obraziłbym się za parowóz BR 44 lub 52 z dekoderem ESU Loksound i wytwornicą dymu.Bo elektrowozy są zajefajne tylko te słupy i druty trakcyjne przeszkadzają w oglądaniu.Raz jak zobaczyłem plątaninę drutów nad lokomotywownią wachlarzową to sie załamałem.Ledwo było widać co z niej wyjeżdża. Już nawet myślałem,żeby opchnąć za 1300 moją wypas lokomotywę elektryczną,dołożyć i kupić taki wypas parowozik.Ale tak mi żal ,taka ładna jest,że nie mogę przeboleć straty i się nie zdecydowałem. :D
 

CoCu

Znany użytkownik
Reakcje
1.851 115 22
#16
A ja mam nietypowe życzenie. Bo nie dla siebie, tylko dla innych, a dokładnie dla tych, którzy coś tam mi aktualnie składają.
Chciałbym, by wreszcie doczekali się tych podzespołów, na które doczekać się od dawna nie mogą, nawet latami.
Wtedy, gdy oni będą mieli brakujące części, ja będę miał modele, więc skorzystam ostatecznie i ja na tym. :p
 

gbbsoft

Aktywny użytkownik
Reakcje
11 0 0
#17
A u mnie to prezenty kupuje się tylko dzieciom. To i tak wystarczające obciążenie finansowe i czasowe... :D Dorośli ulubione zabawki kupują sobie po prostu bez okazji...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 52
Tabor 5
Tabor 77
Tabor 11
Tabor 115

Podobne wątki