• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Linki z Pesy dla DB

OP
OP
E

escobar

Znany użytkownik
Reakcje
137 3 0
#42
W Pesie trwa produkcja kolejnych Linków dla DB, choć nadal nie ma homologacji i kolejny raz przesunięto termin dla regionu Sauerland na 2019r:eek:
Więc może się to zakończyć spektakularną karą kilku mln €
20170512_161746.jpg
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
#45
Dobra, czas na railfiction...
Gdy Pesa przejdzie pomyślnie dopuszczenia PIKO zrobi model w H0 i N :rolleyes::rolleyes::rolleyes:. My modelarze sobie pewnie po modeliku kupimy i zrobimy np. PolRegio:ROFL::ROFL::ROFL:

Pozdrawiam z MMz:)

ps. TO BYŁO PUSZCZENIE WODZY FANTAZJI!!!
 

Lyntog

Aktywny użytkownik
Reakcje
860 6 2
#47
PIKO ma chyba największe doświadczenie (Desiro, Talent). No też bardzo bym chciał model Linka w H0, zwłaszcza w malowaniu Kolei Dolnośląskich :p
 

EC45

Znany użytkownik
Reakcje
67 2 10
#48
No właśnie się obawiałem, że Piko. Ale może Brawa lub Roco ? Ja też czekam na model w barwach KD ale jak by miał taki powstać to chyba Brawa by go dla nas nie wykonała, bardziej Roco i Piko.
 
OP
OP
E

escobar

Znany użytkownik
Reakcje
137 3 0
#52
Na niemieckojęzycznych stronach w necie piszą o problemach z homologacją składów trójczłonowych Pesa Link...
Wczoraj złapałem jednego trój-członowca w Pesie... dwuczłonowych jest więcej nawet 50 w różnej fazie produkcji wg słów nowego prezesa Pesy
DSC_0011.JPG


20171017_145116.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 9

Podobne wątki