• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

LI-USB by LENZ

jacek_58

Użytkownik
Reakcje
3 0 0
#21
Tak, postępowałem zgodnie z instrukcją. Wyłaczyłem zaporę Windows i antywirusa.
Załączniki ilustrują sposób postępowania i moim zdaniem jest zgodna z instrukcją.
Po próbie uaktualnienia sterownika wyskakuje informacja o braku możliwości znalezienia odpowiedniego pliku.
Sterowniki ściągnąłem ze strony ftdi i są aktualne.
 

Załączniki

  • 159,8 KB Wyświetleń: 27
  • 172,8 KB Wyświetleń: 29
  • 162,2 KB Wyświetleń: 28

wmac27

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#22
Ja miałem na myśli pisząc o obniżeniu poziomu zabezpieczeń o zmianie kontroli konta użytkownika użytkownika.
Nie wiem jak to jest rozwiązane w 10, w 7 są 4 poziomy kontroli.
Ja nie miałem kłopotów z instalacją w 7.
Trudno, szkoda, że nie pomogłem.
Jednak skoro u mnie działało to pod 10 to musi być jakiś sposób. Faktem jest, że ja wgrywałem 10 jak już miałem zainstalowane sterowniki Li-USB pod 7.
Daj znać czy poszło. Ja jeszcze popróbuje popytać.
 

Nastawnia

Użytkownik
Reakcje
3 0 0
#26
Zauważyłem, że po niektórych aktualizacjach system wywala sterowniki. Warto przygotować sobie ściągawkę i pliki mieć na podorędziu aby nie błąkać się znowu po sieci w poszukiwaniu wytrycha do już raz otwartych drzwi.
p.s. z z21 działa bez problemu
 

Podobne wątki