• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lenz vs .....

Michal78

Aktywny użytkownik
Reakcje
228 0 0
#1
Witam czy warto Waszym zdaniem przesiadac się z Lenza (Set100) na coś nieco nowszego w rodzaju piko smart control?
Podobają mi się trochę te bajery jak kolorowy wyświetlacz dotykowy i bezprzewodowy pilot w piko. Jeszcze parę lat temu pomysł przesiadki z markowego lenza na piko mógłby wydawać się dziwny ale od pewnego czasu lenz jakby nieco się zatrzymał i oferuje cały czas to samo.
 

Sebastian B.

Aktywny użytkownik
Reakcje
60 9 2
#2
Podlacze sie do kolegi tez z podobnym pytaniem jesli mozna.Sam sie zastanawialem nad przesiadka z Prodigy Advance 2 na cos innego,w tym na lenza.Moze koledzy cos podpowiedza.
 

tkarkady

Aktywny użytkownik
Reakcje
744 0 0
#3
Czekałem z decyzją bo myślałem że nowy zestaw Lenz'a będzie jakimś spektakularnym skokiem w nowszą technologię , nic z tego , Set101 to tylko lifting starego Set100 , przyciski zastąpiono pokrętłem i tyle nowego. Dodano jedną ciekawą funkcję , mianowicie możliwość układania "trasy" przejazdu , przechowywania jej w pamięci i uruchamiania dwoma czy trzema naciśnięciami guzika. Do zastosowań domowych przydatna funkcja ale nie zrobi wrażenia na korzystających z komputerów do sterowania makietami. Myszka dalej na kablu , minimalistyczny wyświetlacz mono jak 20 lat temu , tutaj nic się w Lenz'u nie zmieniło. Dla mnie optymalny system to laptop z dotykowym ekranem , GbbK i centralka z myszą przez WiFi , dlatego zacząłem od Smart Control i póki co jestem zadowolony.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
DCC 1
DCC 4
DCC 3
DCC 11
DCC 2

Podobne wątki