• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Diorama Leśno-błotna —> Kamieniołom dioramka

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Kapitalnie wychodzi Ci zieleń. Jestem pod wrażeniem. Niesamowity realizm na tej dioramie. (y)
Milicyjny UAZ też świetny i dobrze, że mam, bo była by zazdrość. ;) Gratuluję Marku. (y)
 

Zdrada69

Moderator Skala 1:220 (Z)
Zespół forum
Reakcje
6.194 39 0
Diorama super. Gratulacje

Dwa drobiazgi - jeden pewnie sam czujesz...

1. Tło rozumiem tymczasowe
2. Ja bym trochę chyba przystrzygł ten krzak nad słupami kamiennymi po lewej stronie - tam gdzie są one niskie - dla mnie trochę zbyt dominuje nad nimi kompozycyjnie. Patrząc tez w skali do świerków i sosen to pewnie krzaczory na jekieś 8 metrów wysokie.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Panowie, jak to tak dla jaj, akurat takie miałem pod ręką. W normalnej prezentacji będą takie, jakie są w stanie tam wjechać.
Dlatego mało mam prezentacji, bo autka czekają na dioramy lub okazje, ale od czasu do czasu muszę je wyjąć z pudełka.;)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Panowie, jak to tak dla jaj, akurat takie miałem pod ręką. W normalnej prezentacji będą takie, jakie są w stanie tam wjechać.
Dlatego mało mam prezentacji, bo autka czekają na dioramy lub okazje, ale od czasu do czasu muszę je wyjąć z pudełka.;)
Też sobie jaja robimy, przecież wiemy, że ekipa na jagodzianki przyjechała :ROFL:
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
1. Tło rozumiem tymczasowe
Tak, już o tym pisałem.
2. Ja bym trochę chyba przystrzygł ten krzak nad słupami kamiennymi po lewej stronie - tam gdzie są one niskie - dla mnie trochę zbyt dominuje nad nimi kompozycyjnie. Patrząc tez w skali do świerków i sosen to pewnie krzaczory na jekieś 8 metrów wysokie.
Zobaczę jak to będzie wyglądało jak dojdzie reszta sosen, chcę tam jeszcze kilka wsadzić. Jak będzie dalej tak jak mówisz, to zrobimy cięcie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Aaa... zapomniałem to Forum samochodowe. :):):)
No właśnie... Co było do śmichu to było, a teraz na poważnie...
Patrząc na Twoje prace Marku to serducho się cieszy, że można pooglądać kawał świetnej roboty modelarskiej. A i podpatrzeć sposoby albo kupić pomysły jest od kogo. Także działaj dalej, pokazuj fotki i pozwól cieszyć oczy Twoimi pracami. (y)