• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Leśne,rolnicze...itd.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#7
Ciekawy model. Przydało by się ściąć nadlewki na oponach i trochę go przybrudzić. No i obowiązkowy ładunek... Podoba mi się ta miniaturka.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#9
fajny Zetorek.
Ja bym dodał ramki w oknach, bo póki co wyglądają słabo. Sam się do tego przymierzam w moim Zetorze i jakoś nie mam weny :D
Co do nadlewek na kołach - nawlekam na wykałaczkę na wcisk, wkręcam w wkrętarkę (konkretnie dremela) i jadę po papierze ściernym, aż zetrę nadlewkę. Torchę upierdliwa robota, ale jest przynajmniej równo. SDV jest znane z tego, że połówki formy mogą się przesuwać nawet 0,5mm co na takim kole powoduje ogromny problem.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
#14
Fajny Maniek.
Tak jak koledzy podpowiadają: pochylić się nad nim trzeba. Lepszy jeden dopracowany model niż 10 "pudełkowców" .
Jeśli boisz się zepsuć, kup jakieś tanie złomki i na nich ćwicz.
I koniecznie zmontuj dioramę, bo to okno słabe jest. Już lepsze białe tło z wygietego brystolu. A najlepiej mieć dioramkę i na niej pokazywać modele.
 

Podobne wątki