• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

LATARNIE ZAGRANICZNYCH PRODUCENTÓW - PRZEGLĄD

tomlok

Użytkownik
Reakcje
78 2 1
Idąc za przykładem miśka57, też wyszperałem ciekawostkę ze strony Busha.
Jest to mianowicie oprawa do złudzenia przypominająca naszą kultową łezkę.
Osadzona na słupie drewnianym wyposażona w Ledę.
Wysokość 90mm, skala H0, nr.4154. Dla unaocznienia, fotka ze strony w/w
firmy poniżej.
 

Załączniki

Railways

Znany użytkownik
Reakcje
957 15 0
Kolejne straszące koszmary. Z ciekawości dałem się nabrać na to gówno.

Zobacz załącznik 102642 Zobacz załącznik 102643
Podobne figurki widzialem kiedys na e bayu 100szt w paczce: 20 takich samych kobiet, 20 identycznych facetów, 20 takich sych dziadków, 20 dziewczynek i 20 babć wzystkie zrobione jak by z tworzywa świeco podobnego, nieudolnie pomalowane domniemam ze przez slepca albo przez kogos kto ma problemy z alkoholem. Koszt 5.99 GBP:ROFL: to tak nie w temacie
 

benek

Ostrzeżony
Reakcje
60 0 1
Co prawda to nie nowość, ale trzeba o niej wspomnieć. Lampa jest w sprzedaży od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz miałem wątpliwą przyjemność zaznajomienia się z produktem. Wszystkich chętnych do zakupu lampy Viessmann 6922 TT uprzedzam o możliwości natrafienia na buble. Niedopasowane elementy oraz uszkodzone żaróweczki. Na zakupione 10szt. Tylko 1szt jako tako była sprawna. Możliwe, że tak samo jest w innych skalach. :confused:
2.JPG 1.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 2

Podobne wątki