• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Usługi Laserowy Druk Kalkomanii - ekstra cienki papierek - kolor CMYK + biały

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
#1
Witam serdecznie

Mam możliwość druku kalkomanii na ekstra cieniutkim papierku - w Europie papier nie do zdobycia !

Jest to druk laserowy kolorowy wg palety CMYK. Do tego jest możliwość ekstra dokładnego druku koloru białego.
Proszę pamiętać że druk laserowy nie miesza kolorów - i przy mieszankach - będzie widoczna jakby "kaszka" kolorów - jest to typowy efekt dla druku laserowego w kolorze. Zatem polecam stosować pełne kolory podstawowe.

Druk odbywa się na drukarce laserowej 4 kolorowej - Cyjan, Magenta, Yellow, White - czarny jest mieszanka tych kolorów i niekiedy widać efekt mieszania tzw." tęczę".
Dlatego czarny kolor zalecam zaprojektować jako osobny druk (odbędzie się on na innej drukarce z kolorem czarnym jednoskładnikowym). Grubość papierka nośnego pozwoli na warstwowe nakładanie kalkomanii na model, przy zachowaniu wszystkich nierówności.

Kwestie techniczne:
Pliki proszę dostarczać do druku w formacie PDF.
Tło projektu - bez koloru (biały w domyśle)
Kolor biały - w projekcie zastosować jako czarny - proszę w pliku zaznaczyć, że to ma być biały kolor
Kolor czarny - jako druk na innej drukarce - jako czarny - proszę w pliku zaznaczyć że to ma być czarny kolor
Projekt opisać w sposób unikatowy dla autora i projektu - w celu identyfikacji i porządku np. Autorem projektu jest Adam Nowak i dostarcza mi kilka plików o nazwie : Adam_Nowak_kolor_bialy1_20180215
Adam_Nowak_kolor_bialy2_20180215
Adam_Nowak_bialy1_20180215
Adam_Nowak_czarny1_20180215
Adam_Nowak_czarny2_20180215
Adma_Nowak_kolor1_20180215
itd.

Koszt zadruku arkusza A4 mieści się w 120 PLN plus koszty wysyłki - czas dostarczenia druku to około 2 tygodnie. Niekiedy szybciej - zależy to także od mojego czasu prywatnego. Będę informować na bieżąco o czasie druku.
Mniejsze powierzchnie będą liczone proporcjonalnie do miejsca zapełnienia - aczkolwiek proszę liczyć się z tym, że czas druku wydłuży się o czas zapełnienia pozostałego miejsca przez inne projekty - chodzi o oszczędność papierka nośnego. Aby można było go racjonalnie wykorzystać.

Deklaruję, że powierzone mi projekty nie będą rozpowszechniane bez zgody autora. I po odebraniu kalkomanii przez autora, pliki będą niezwłocznie usuwane. Chyba, że autor zażyczy sobie przechować je do ponownego druku.

Pliki proszę wysyłać na maila: KModelH0e@gmail.com

Pozdrawiam Mateusz
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor i dodatki do taboru, elektronika 3

Podobne wątki