• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny L45H Bemo (informacja z AMC Wrocław)

Sebastian.W

Aktywny użytkownik
Reakcje
43 0 0
Pomimo, że takie klimaty widywałem jako dziecko/nastolatek około 400 kilometrów od domu najczęściej w drodze na wakacje w ukochane Bory Tucholskie to nareszcie mogę namiastkę tego widoku podziwiać we własnym domu;). Transportery co prawda nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ale jak się niema co się lubi...:)
5A122434-DB36-461D-AE46-77F8A6B99DAA.jpeg
A4250FFE-3622-415E-B676-7A66420BB3FB.jpeg
 
Reakcje
2.460 79 2
Nie chciał bym siać fermentu ale jest druga partia Lxd2 243. Ja po wyprzedaży lokomotywy w Polsce kontaktowałem się z producentem, odnośnie chęci zakupu modelu i dziś otrzymałem fakturę do zapłaty za model.
 
Reakcje
2.460 79 2
Do Schmalspurbedarf , zresztą do Bemo też i właśnie tam mnie skierowali no i się udało bez większych problemów nabyć model i to bez znajomości języka niemieckiego :ROFL: Model w cenie 283 euro z przesyłką.
 

Mafia

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
KSK Wrocław
Reakcje
1.488 19 0
To ja może pogodzę wszystkich: producentem wszystkich dotychczas wydannych modeli Lxd2 z plastiku jest Bemo, zaś inwestorem i wyłącznym dystrybutorem sklep Schmalspurbedarf. To właśnie ten niemiecki sklep zamówił i opłacił wszystkie partie modeli, ponosząc ryzyko całego przedsięwzięcia. Nie ma możliwości zakupu modeli bezpośrednio od Bemo.
 

Marcub85

Aktywny użytkownik
Reakcje
276 8 1
Koledzy, chciałbym zaprosić do wzięcia udziału w plebiscycie ŚK na model roku,
jest o tym w wątku który podlinkuję
http://forum.modelarstwo.info/threa...amy-polski-model-roku-2020.52524/#post-922843

Może warto byłoby dać głos w kategorii pojazdy trakcyjne na model od BEMO Lxd2-243 : raczej jest to outsider ale jakaś większa ilość głosów może dać producentowi do zrozumienia że warto wypuszczać nieco więcej egzemplarzy, że polski rynek modelarski jest godny większej uwagi, skala H0m nie jest aż tak marginalna. Sam model jest na dość dobrym poziomie, więc oddanie głosu na niego nie będzie pomyłką.
Wiem że podjeście mam nieco polityczne, ale z listy opublikowanej w ŚK mam więcej modeli, w zasadzie trudno wybrać faworyta, może więc warto spróbować?
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Wąskotorówka 1
Wąskotorówka 15
Z
Wąskotorówka 3
Wąskotorówka 5
Wąskotorówka 2

Podobne wątki