• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Kupię Kupie wagon bagażowy Fleischmann 5740 F/030661

OP
OP
trol

trol

Użytkownik
Dziękuje za linka do aukcji już widziałem na allegro tą ofertę. Jeżeli jest to ten wagon 985074 to raczej nie będzie pasował do mojego składu jaki zamierzam sklecić ponieważ jest on z epoki IIIc a do mojej oliwkowej Pt31-53 ze Szczecina powinny być wagony z epoki IIIa oraz IIIb.
Chyba że się mylę to proszę o sprostowanie.

OP
OP
trol

trol

Użytkownik
Nie ma za co przepraszać bo wagon jest ładny ale nie pasuje do mojej koncepcji.Jezeli chodzi i dyrekcje i przydział to podobno wagony pocztowe
często były z zupełnie innych stacji niż reszta, bo miały własny obieg.
Pozdrawiam