• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Podczas tworzenia nowego ogłoszenia prosimy o wybranie prefixu. Znacząco ułatwi to innym użytkownikom korzystanie z ogłoszeń w dziale Giełda.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
  • Hej Gość czy wiesz, że w dziale giełda można edytować swoje wpisy oraz usunąć cały temat kiedy ogłoszenie jest już nieaktualne?
  • Prefixy pozwalają wydzielić wyświetlanie ogłoszeń tylko konkretnego typu.

Kupię Kupię model w wersji Dummy PKP

Witam , chętnie odkupie model lokomotywy w wersji DUMMY , model statyczny , żeby postawić na dioramie :) interesują mnie modele PKP Spalinowozy i Elektrowozy :)

Ostatnio edytowane:

CoCu

Znany użytkownik
No to jak czekasz na propozycje, to ja proponuję byś napisał o co Ci dokładnie chodzi.
Siedzę w modelach kilkanaście lat i nie mogę dociec co masz na myśli. I co to jest te "pkp"?

OP
OP
PKP-Bartek1989

PKP-Bartek1989

Nowy użytkownik
Dumny poprawiłem już , acme wypuściło model reklamowy EU43 jestem nowy wiec pewnych rzeczy nie wiem , a wiec masz coś na sprzedaż czy tylko pouczać będziesz zamiast wesprzeć ?

CoCu

Znany użytkownik
Dumny model?
To, że jesteś nowy nie powoduje, że jesteś na tyle ograniczony, że nie możesz napisać dokładnie o co Ci chodzi, zgadza się?
Wyjaśniając.
Model nie jest "dumny", tylko "dummy" z angielskiego. Dokładnie chodzi, że bez napędu.
Jeśli zaś szukasz modelu EU43 firmy ACME w wersji bez napędu, czyli ten reklamowy, to mogłeś to wszystko napisać w ogłoszeniu. Inaczej skąd ktoś miałby wiedzieć o co Ci chodzi?

OP
OP
PKP-Bartek1989

PKP-Bartek1989

Nowy użytkownik
@CoCu nie poucza tylko wspiera. Przychylam sie do pytania. Prosba o wyjasnienie: 'model reklmowy' oraz 'pkp'. No chyba, ze zamiast pkp mialo byc PKP ;)
ACME 60097 | Lokomotywa uniwersalna elektryczna EU43-005 PKP
https://www.dcc24.eu/node/874/267

To ma byc ten 'model reklamowy'?
Tak taki szukam lub podobny ale żeby był PKP i może być wykonany przez modelarza albo kogoś innego nawet model żywiczny

OP
OP
PKP-Bartek1989

PKP-Bartek1989

Nowy użytkownik
Poprawiłem
Dumny model?
To, że jesteś nowy nie powoduje, że jesteś na tyle ograniczony, że nie możesz napisać dokładnie o co Ci chodzi, zgadza się?
Wyjaśniając.
Model nie jest "dumny", tylko "dummy" z angielskiego. Dokładnie chodzi, że bez napędu.
Jeśli zaś szukasz modelu EU43 firmy ACME w wersji bez napędu, czyli ten reklamowy, to mogłeś to wszystko napisać w ogłoszeniu. Inaczej skąd ktoś miałby wiedzieć o co Ci chodzi?
poprawiłem treść i dziękuje

CoCu

Znany użytkownik
Niezupełnie. Poprawiłeś tylko tytuł ogłoszenia, ale nadal z niego nic nie wynika.
A treści ogłoszenia nie poprawiłeś i z niej również nie wiadomo o co chodzi.
Jeśli chcesz coś kupić, to napisz dokładnie co, bo większość się nie domyśli co masz na myśli.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Hmmm.... 30 lat i trudnosci w wyartykulowaniu mysli... Skad ja to znam ;) Tylko, ze u mnie wiekszosc ma 19-20 lat.
Nie krytykuj... Trudności z wyartykułowaniem myśli to tak samo jak trudności w pisaniu poprawnie po polsku, z używaniem polskich znaków diakrytycznych.

Witam , chętnie odkupie model lokomotywy w wersji DUMMY , model statyczny , żeby postawić na dioramie :) interesują mnie modele PKP Spalinowozy i Elektrowozy :)
Kolega chce kupić model gotowy, czy też model do sklejania? Jak do sklejania to może karton i wydawnictwo GPM - klik, a jak gotowe to proponuję skontaktować się z kolegą @modrzew, ponieważ On buduje piękne lokomotywy stacjonarne.

OP
OP
PKP-Bartek1989

PKP-Bartek1989

Nowy użytkownik
T
Nie krytykuj... Trudności z wyartykułowaniem myśli to tak samo jak trudności w pisaniu poprawnie po polsku, z używaniem polskich znaków diakrytycznych.

Kolega chce kupić model gotowy, czy też model do sklejania? Jak do sklejania to może karton i wydawnictwo GPM - klik, a jak gotowe to proponuję skontaktować się z kolegą @modrzew, ponieważ On buduje piękne lokomotywy stacjonarne.
tak gotowy . Modrzew ma zajety grafik i czasu nie ma