• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

KUPIĘ / SPRZEDAM

Konrad 0

Moderator Skala 0 (1:43.5)
Zespół forum
W tym dziale proszę umieszczać ogłoszenia o kupnie / sprzedaży.
Po zdezaktualizowaniu się proszę edytować wpis kasując treść z pozostawieniem informacji "nie aktualne" to wtedy usunę takie wpisy.

Ostatnio edytowane:
OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Zespół forum
SPRZEDAM:
rolki do testów lokomotyw nakładane na dowolne tory, a więc można nawet testować na makiecie.
Cena za komplet : 4 rolki po 80 zł, 1 moduł pod tender 80 zł, moduł pojedynczy 40 zł.
Razem 440 zł + koszt przesyłki 12 zł.
(uwaga: na zdjęciu jest 6 rolek, ale sprzedaję 4, co w zupełności wystarcza)

Załączniki

OP
OP
Konrad 0

Konrad 0

Zespół forum
SPRZEDAM:
BR86 Fulgurex (odpowiednik Micro Metakit w 0)
oryginalne pudełko, wersja analogowa, model z gabloty, nie jeżdżony, waga ok 4 kg, osie resorowane.
Cena 1.900 € = 8.000 zł (na eBay.de jest za ponad 2.300 €)

Załączniki

W dniu dzisiejszym pojechałem na giełdę modelarską do Muzeum Kolejnictwa w Warszawie przu ul. Towarowej. Tabor to skale h0, TT, N. Ale był też jeden rodzynek, skład osobowy z II epoki, parowóz BR89 i 3 wagony osobowe typu Bay CL 06b, producentem tego składu ze zdjęcia jest firma Pola Maxi. Kolega wycenił zestaw z torami na 1200 zł, na pewno można się targować. Zdjęcie nie jest najlepszej jakości, widać że tabor stał, ponieważ jest trochę przykurzony. Gdyby któryś z kolegów był zainteresowany tym składem to posiadam tel. do sprzedającego.
Zdjęcie0031.jpg
Zdjęcie0032.jpg

Chciałbym tylko zauważyć, że wagony widoczne na załączonym zdjęciu, z całą pewnością nie są wagonami bawarskimi CL Bay 06b, lecz pruskimi wagonami, które po przejęciu przez DRG otrzymały oznaczenie Ci Pr 86...

Ostatnio edytowane:

Papierz

Nowy użytkownik
Sprzedam kompletny zestaw do montażu prawego rozjazdu firmy Wenz-Modellbau art. nr WM0296 poniżej ceny producenta (wszystkie oferowane części począwszy od drewnianych podkładów, poprzez szyny z iglicami, krzyżownicę i kierownice, a skończywszy na gwoździach, są oryginalne i nieużywane). Do oferowanego zestawu należy też instrukcja montażu (w j. niemiecki) i szablon montażowy na płytę makiety w skali 1:1 oraz wymagana długość szyny profilowej (Code 143). Zestaw kupiłem ok. 2 lata temu z myślą samodzielnego złożenia go, ale wysoki poziom detali, drobnych i realistycznych elementów tego produktu, zdecydowanie przerósł moje manualne umiejętności.
Poszedłem więc na pewien kompromis i z czasem zdecydowałem się na gotowe rozwiązania oferowane przez Lenz'a.
Szczegóły zestawu dla tego rozjazdju i jego gotowy wygląd dostępne są na stronie https://wenz-modellbau.eshop.t-online.de/WM0296
Do wiadomości dołączam wybrane zdjęcia posiadanych przeze mnie elementów, niezbędnych do wykonania tego rozjazdu (pominąłem profile szyn, ale są one częścią tego zestawu). W przypadku pytań zainteresowanych, zapraszam do korespondencji na priwa. Cena do uzgodnienia.

Załączniki

Sprzedam - Br38-3570 ep. III, DR, rev 1957 firmy BWM, pelen metal, z dzwiekiem w oryginalnym opakowaniu. Praktycznie nowa, było kilka jazd testowych tylko.
Cena 2200 EUR.
18CF34C7-3C2D-4757-885D-B27483BF9849.jpeg
A63258DA-14A6-4E20-91AD-67DAED72ED9D.jpeg