• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kto wie jaki to jest dokładnie model lokomotywy Märklin?

Kammill

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam!!!
Mam lokomtywę Märklin ale nie wiem jaki to jest dokładnie model.
Czy wiecie może w jakim przedziale cenowym jest taka używana?
Możecie mi pomóc?
Z góry dzięki!
 

Załączniki

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.285 41 5
#9
Ja bym na Twoim miejscu przeczytał pierwsze 2 cyferki pod napisem DB na boku kabiny i dodał przed nimi literki BR (baureihe-pol.:seria). Ale na ile jest ona zgodna z rzeczywistością, to Ci nie powiem :)
pozdr
 

TOM94

Aktywny użytkownik
Reakcje
45 0 0
#13
popowe ma rację max 50 złociszy. Wiele osób okteśliłoby to jako "sprawny złom" w przypadku parowozu.
Jak chcesz się o coś zapytać wstawiając zdjęcie to zadbaj o to aby było ono duże (bodajże 1024x768) i jak najbardziej ostre!
 

xendx

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#17
Kammill napisał(a):
Mam jeszcze więcej lokomotyw i wagonów towarowych do sprzedania. Wszystkie w bardzo dobrym stanie i w pełni sprawne.
A my nie jesteśmy wróżkami żeby wiedzieć co masz i za ile. Jest coś takiego jak "allegro" albo chociażby na forum dział "giełda"
 

Podobne wątki