• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ktoś pomoże?

diablo27

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Ma ktoś namiary na kluby modelarskie (chodzi mi o modelarstwo kolejkowe) w Szkocji (najlepiej Glasgow lub okolice) Buduję makietę. Mam wszystko (oczywiście zawsze tak się wydaje) oprócz czasu.
Chętnie też posłucham rad a może ja coś podpowiem, choć to moje "drugie" :LOL: kroki.
Pozdrawiam, Maciek.
 
OP
OP
D

diablo27

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Faktycznie z Railway Modeller się trochę dowiedziałem. Continental Modeller jest tu niedostępny - no czasem na jakiejś wystawie. To co już zrobiłem zajęło mi kawał czasu bo nie za często się biorę do roboty. Teraz jestem w trakcie robienia podjazdów czyli tego co najbardziej bałagani. Makietę robię w miejscu gdzie będzie stała tj. w salonie, więc po każdej robocie muszę gruntownie sprzątać, bo mamy psa i jeśli ja nie posprzątam to nasza suczka da mi o tym znać:) Jak już zrobię podjazdy to będzie z górki, tory, elektryka i wykończenia.
Robię typowo Brytyjską makietę. Tu mam do tego dostęp, Tabor 00 -odpowiednika europejskiej H0 - jest inny tylko pod względem zaczepów, ale nie chcę mieszać.
Dzięki za info.
 

Marek Klimczyk

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
6 1 0
#5
Jeśli masz problemy z dostaniem - zaglądnij do WHSmith w centrum miasta. Tam napewno kupisz, jeśli wyprzedali spytaj kiedy będzie następna dostawa.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Buduję makietę 67
Buduję makietę 5

Podobne wątki