• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Krokodyl od TRIX'a

M

Melchior

Gość
#1
Witam.Zamowilem krokodyla od Trixa.Chcialbym dowiedziec sie o waszych opiniach na temat tego pieknego elektrowozu. :smile:







P.S.Sorki za orty ale brak mi polskiej klawiatury..
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
#2
Bedziesz zadowolony. Trix robi piekne modele a właściwościami jezdnymi swoich loków przewyższa wszelkie inne popularne firmy. Sam mam 3 loki Trixa i nic z mojej kolekcji nie jeździ równiej i po prostu piękniej. Krokodyla osobiście w rękach nie miałem, ale ide o zakład, że będzie to udany zakup.
 

KAROLeski

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#5
W Świecie kolei 9/2004 jest artykuł Ryszarda Rusaka pt "Lokomotywy kolei Gotthard"
Część artykułu, bogato ilustrowanego jest poświęcona właśnie "krokodylom" kolei SBB.
Warto poczytać.
Jeśli nie masz a chciałbyś do niego zajrzeć? - daj znać na PW, coś zaradzimy :D
 

Lucjanek

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#6
witam. a ja zastanawiam się dlaczego w modelu firmy Roco są na końcu korbowodów takie przeciwwagi, - natomiast nie widziałem jeszcze tego w modelu Trixa. moim zdaniem w modelu Roco ciekawiej to wszystko wygląda podczas pracy. rozumiem że może to być inny model ale dlaczego tylko Roco wypuściło model z tymi przeciwwagami?
można zobaczyć go na tej aukcji:
http://cgi.ebay.de/ROCO-43539-Elektrolo ... dZViewItem
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 2
Tabor 4

Podobne wątki