• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kralowo Wąskotorowe

KRAL

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Cześć wszystkim, chciałbym przedstawić fotorelację z budowy swojej makiety którą buduję w skali H0e.
Makieta przedstawia fikcyjną stację w klimacie żuławskiej wąskotorówki.
 

Załączniki

OP
OP
KRAL

KRAL

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#3
Zdjęcia część 2.
 

Załączniki

OP
OP
KRAL

KRAL

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#4
Część 3 ostatnia - przedstawiająca postęp prac na dziś.
 

Załączniki

OP
OP
KRAL

KRAL

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#7
Parę kolejnych fotek...
 

Załączniki

Baldwin

Znany użytkownik
Reakcje
487 0 0
#9
Bardzo ładny kawałek wąskiego toru , no i sama praca nic tylko pogratulować zdolności w odtwarzaniu klimaciku wąskotorowego .
Czy aby te małe ogrodzonko na ostatnich zdjęciach nie jest za wysokie , widywałem takie ale były ciut niższe .
Wiem czepiam się .;)
 
OP
OP
KRAL

KRAL

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#11
Trochę życia.
[DOUBLEPOST=1421089723,1421089152][/DOUBLEPOST]Przy makiecie nie robiłem nic od trzech lat. Mchy zżółkły ale dzięki temu zrobiła się ładna wczesna jesień. Mi osobiście to nie przeszkadza.
Płytki, które imitują ogrodzenie ogródka przy posadzonej trawie nie wyglądają źle. Myślałem o mniejszych ale wtedy gubią się i prawie ich nie widać.
 

Załączniki

Podobne wątki