• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Pięć lat Beskidzkiej Grupy Modelarskiej – Kozy 18-19 stycznia 2020 r.

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
574 7 0
#1
Miło mi zaprosić do odwiedzenia nas na jubileuszowej imprezie Beskidzkiej Grupy Modelarskiej.
Szczegóły na plakacie poniżej.



plakat.jpg
 

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.417 110 1
#12
Wszystkim Kolegom z BGM przesyłam modelarskie pozdrowienia i życzenia dalszej owocnej pracy.
Niestety obowiązki zatrzymały mnie w Warszawie i nie dam rady do Was dojechać:cry:
Drobny jubileuszowy upominek ode mnie przekaże Sebastian:)
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.652 133 3
#14
MSMK dojechało. W sumie poszło sprawnie. Moduły już rozpakowane na swoich miejscach.

Bardzo dziękujemy za udane spotkanie. Szkoda że w tak dobrym towarzystwie czas tak szybko leci.

Impreza bardzo udana podobnie jak świętowanie 5-lecia!

Kto nie był ma czego żalować!

Pozdrawiamy Serdecznie ;)
A czego wam życzymy powiedziane było podczas toastu ;)
 

woprzyk

Aktywny użytkownik
OKMK Piętrusek
Reakcje
108 0 0
#15
W imieniu swoim i kolegów z OKMK Piętrusek chciałbym podziękować za udaną jubileuszową imprezę BGMu:)
Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej imprezy, po raz kolejny spotkać się z Wszystkimi, którzy podobnie jak my są "pozytywnie zakręceni" na punkcie modelarstwa kolejowego :)

Liczymy na rychłe spotkanie!

Z kolejarskimi pozdrowieniami
__
Szymon Pawlica - OKMK Piętrusek - opiekun stacji DWORY :)
 

Baranek

Moderator Grupy BGM
BGM
Reakcje
52 0 0
#16
Bardzo dziękujemy Kolegom z GGM, MSMK i OKMK "Piętrusek" za udział w naszej urodzinowej wystawie, za miłe słowa i życzenia oraz za podarek o walorach estetyczno-integracyjnych.
Dziękujemy także wszystkim Gościom, którzy przyjechali z całej Polski, żeby spotkać się nami i złożyć życzenia.
Mam nadzieję, że impreza podobała się Wam wszystkim nie mniej niż nam. Jeżeli nasi gospodarze nadal będą tak gościnni jak dotąd, spotkanie w Kozach ma szansę na stałe wejść do kalendarza i mapy imprez modelarskich w Polsce.
DJI_20200119_112435_618.jpg
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

MISIONT

Moderator Grupy GGM
Zespół forum
GGM
Reakcje
141 10 0
#20
W imieniu grupy GGM bardzo dziękuję za zaproszenie do udziału w wystawie. Bawiliśmy się świetnie. Życzymy kolegom z BGM jeszcze wielu pięciolatek co najmniej tak samo owocnych jak ta, której jubileusz uświetniliście wspaniałą imprezą.
 

Podobne wątki