• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kopia ryflaka z TOLOLOKO

ciekma

Znany użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
7 1 0
#41
SP42 oprócz malowania różni się niektórymi szczegółami np. obudową kotła za budką maszynisty :)
Z SM42 już bardziej SU42 mozna zrobić, tę starą, plus wagony Bi, fajny skład Rzeszów-Kolbuszowa z którym miałem niefajną przygodę (złapałem go ale mi się wyrwał).

A dyskusja nad wieloseryjnością i opłacalnością to już która z kolei, liczy ktoś?
Chyba było ich więcej niż wierszyków o sikaniu i piwie na pmk ;)

Pozdr,
Mc
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#42
Zdjątko osobiste skopiowanych ryflaków 102A z EFC Loko (Łódź) - to informacja dla pojętnego prokuratora pragnącego wybić się w uprawianym zawodzie.


Zwróćcie proszę swoją uwagę na spokojnie pofalowaną linię dachu. Lśniące przejrzystymi błyskami szyby okien.... :shock: :shock: :shock: Metalizowany dach zapiera dech! :D
Tylko wózków brak, bo to buda typu "DUMMY"... !!!! Czyta się: DYMANY klient! Ale FRAJERÓW nie brak. :LOL: :LOL:

Szaleństwo !!
To TRZEBA mieć! :twisted:
 

Załączniki

Qiuna

Nowy użytkownik
Reakcje
10 4 1
#44
Czy mi sie tylko wydaje, czy jeden taki piracki wagon kosztuje tyle co zestaw starotowy jakis?:>


Jesli chodzi o kopiowanie marki i podszywanie sie, jestem stanowczo na NIE.
Konkurencja: jestem na TAK.

Nie znam sytuacji, ale odnioslem wrazenie, ze nie doszlo do podrobienia marki, tylko ktos sie OSMIELIL zrobic model tego samego wagonu co Pan Totoloko ;)
 
OP
OP
A

Anonymous

Gość
#45
Qiuna napisał(a):
Czy mi sie tylko wydaje, czy jeden taki piracki wagon kosztuje tyle co zestaw starotowy jakis?:>
"Klon" kosztuje 250 zeta BEZ WÓZKÓW.
Ryflak z TOLOLOKO kosztował 450 zł.
Zestaw do samodzielnego montażu - 300 zł.


Qiuna napisał(a):
Jesli chodzi o kopiowanie marki i podszywanie sie, jestem stanowczo na NIE.
Konkurencja: jestem na TAK.
Jak cała reszta cywilizowanego świata!

Qiuna napisał(a):
Nie znam sytuacji, ale odnioslem wrazenie, ze nie doszlo do podrobienia marki, tylko ktos sie OSMIELIL zrobic model tego samego wagonu co Pan Totoloko ;)
No i BĘC!
Podrobiono po chamsku produkt firmy EFC z Łodzi "mimochodem" wchodząc w jego posiadanie.
Mało tego! Oryginał został zwrócony zleceniodawcy w stanie POŁAMANYM (!!!) mętnie tłumacząc to kłopotami z tamponowaniem.

Wyjaśniłem?
;)
Tolo
 

Tamar

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#47
Witam,
Właśnie się zalogowałem jako kolejny ( nowy )uczestnik forum,
na dzień dobry mam pytanie odnośnie pudeł do St43 od kolegi Jan-Kol- na jego stronie niema oferty sprzedaży tych pudeł więc wszyscy kupują to co jest dostępne, sam mam zamiar kupić "to co jest dostępne", chyba że producenci w końcu wystawią do sprzedaży oryginały(sam wolał bym porządne i profesjonalne wykonanie a nie marną podróbę).
Pozdrawiam.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 17

Podobne wątki