• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Koparki, i inne grz19762

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#3
Temat koparek jest zawsze ciekawy.:) Szczególnie wyróżnię kołowe koparki CAT i VOLVO, obrazują one solidne wykonanie pomimo użycia do ich wykonania metalowych części.
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#6
Takiego ,,przeszczepa'' w życiu nie widziałem, trochę wyzywający model ale za to bardzo odważny. Doceniam pomysłowość i inwencję twórczą.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.410 108 2
#7
No pomysłów Ci nie brakuję, a czkolwiek mi osobiście jakoś nie pasuje ten model może przez to że koparka za długa jak na zabudowę samochodową.
 
M

Maverick

Gość
#8
No dla mnie to po prostu "samochodowy Frankenstein" i kompletnie mi się nie widzi a wręcz przeciwnie razi takim "przebudowaniem"... ale fakt, pomyslów Ci nie brakuje. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#12
Fajny przeszczep tylko ja bym to dał na tatrze 815 albo starze 266 i mniejsza łyżkę do tego . Zresztą takie wozy jak tatra z uds-em i 266 z waryńskim budowały ostatnio drogę S8.
 

kozaa

Aktywny użytkownik
Reakcje
800 2 0
#13
Wiesz, często się robi model z tego co jest dostępne. Myślę, że ta koparka na Starze 266 była by chyba zbyt przytłaczająca. Za duża jest po prostu. Natomiast na Tatrze to niezly pomysł:)
 

Marek P

Znany użytkownik
Reakcje
12 0 0
#15
W dźwigach za bardzo się nie wyznaję, ale maszyny do robót ziemnych z ostatniej prezentacji to naprawdę interesujące egzemplarze, szczególnie koparka kołowa Liebherr 934.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.930 386 20
#20
Ciekawa "maszyna" Ci wyszła. Na dźwigach się nie znam, ale ten wygląda całkiem fajnie.