• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Rybnik - Wystawa ,,Polska Makieta Modułowa" - Kopalnia Ignacy - 28 października 2017

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#1
Witam,


Chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na wystawę modeli, która odbędzie się na terenie Kopalni Ignacy w Rybniku w dniu 28 października (sobota), w godzinach w godzinach 10-18.
kolejka.jpg
 
OP
OP
Merlin

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#3
Tak to jest jak grafik nie związany z tematem chce zrobić trafny tytuł :ROFL: Niestety gdy dostaliśmy grafikę do wglądu, plakat był już w druku (n)
Serdecznie zapraszamy ;)
 
OP
OP
Merlin

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#7
Także kilka zdjęć z imprezy.
Kolejna jakże udana impreza, wszyscy wrócili zadowoleni, zarówno organizator, czyli Industrialne Centrum Kultury w Rybniku, jak i wystawcy.
Odwiedzili nas najmłodsi, jak i doświadczeni modelarze. Pojawił się nawet pan z PMMH0, z którym bardzo sympatycznie się rozmawiało :)

Dziękuje kolegom za imprezę i logistykę, oraz pomoc przy organizacji. Obyśmy za rok znów się spotkali, w tym jakże ciekawym miejscu :)
DSC_0025.JPG
DSC_0014.JPG
DSC_0017.JPG
DSC_0027.JPG
DSC_0033.JPG
DSC_0038.JPG
 
Z
#8
Byłem i ja, super klimatyczne miejsce w sam raz na wystawę Polskich Makiet Modułowych :) fajnie widzieć zgraną grupę modelarzy na spokojnie bez spinki prezentującą ruch na makiecie, pogaduchy z odwiedzającymi - o to chodzi! To już druga z rzędu impreza na której BGM prezentuje makietę która maiłem okazje odwiedzić a za dwa tygodnie trzecia w Istebnej. Brawo Panowie, rzadko klubu tak często uczestniczą w wystawach preferując zamknięte spotkania.
Po za makietą do zwiedzania była siłownia szybu Ignacy, fascynujące miejsce.

DSC01408.JPG DSC01393.JPG DSC01389.JPG DSC01384.JPG DSC01388.JPG DSC01412.JPG DSC01505.JPG DSC01506.JPG DSC01513.JPG DSC01514.JPG DSC01529.JPG DSC01536.JPG DSC01516.JPG
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#9
W przyszłym roku chyba powinienem pojawić się na Waszej imprezie ze swoim taborem PTK, choć mam do Was daleko. Czy nic PTK nie jeździło na imprezie w owym mieście, a może się mylę ?
Ps. Co Wy na to ? ;)
Sławek
 
Ostatnio edytowane:

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#11
Tabor widzę iście międzynarodowy. Czy dobrze widzę, że nawet amerykański. Na dwu fotkach Zvolack'a
;

widać lokomotywę operatora Union Pacific z typowym amerykańskim box car'em w malowaniu Burlington Northern...
Czy nie było problemu ze skrajnią?
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Merlin

Merlin

Moderator Grupy BGM
Zespół forum
BGM
H0e
Reakcje
1.371 2 0
#16
Żeby nie było, że się obijam, to wrzucam ostatnią już porcję zdjęć z wystawy ;)

Jeszcze raz serdeczne dzięki, za świetną zabawę! ;)

DSC_0003.JPG
DSC_0030.JPG
DSC_0061.JPG
DSC_1006.JPG
DSC_1007.JPG
DSC_1016.JPG
 

krakowiak

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
980 23 0
#19
A tak się starałem :) na szczęście żółty GP7/9 UP nie miał problemów ze skrajnią. Box car po imprezie poszedł wczoraj do patynowania, bo za bardzo mi świeżą zielenią świecił.
PTK musiało być, obrałem sobie za punkt honoru zabranie S272 z wagonami, jako że mam sentyment do Rybnickiego Okręgu Węglowego :)

Impreza była super (y)
 

Krzychu

Użytkownik
KKMK
Reakcje
3 0 0
#20
Witam,
Gratuluję imprezy.
Dlaczego jednak autor plakatu nie wystąpił o zgodę na wykorzystanie zdjęcia mojego autorstwa ściągnietego z mojej strony?

pozdrawiam,
Krzysztof Kulka
 

Podobne wątki